Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Imádom a pelenkákat cserélgetn...

Imádom a pelenkákat cserélgetni, mindig más-más fajtát veszek. Mindegyik tetszik és a babámnak is bevált. Egyedül a Huggies -szal volt gond. Merjem kipróbálni a 3-ast?

Figyelt kérdés
A 2-es mérete nem volt jó, többször kifolyt a tartalma.
2009. dec. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk pont fordítva van :) nekünk a 3-as Huggies az amivel még nem történt baleset, és imádom, mert vékony, jó a nedvszívó képessége és aranyosak rajta a macik :)
2009. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a 2-es mérete nem vált be a 3-as sem fog. Én sem szeretem ezt a márkát. Túl merev, a tapintása olyan papíros, bár a nedvszívásával nincs baj. Szerintem a Pampers sokkal puhább, finomabb tapintású, nedvszívása a kettőnek egyforma. Én egyszer használtam Huggies-t de többet nem fogok. Maradok a Pampers-nél.
2009. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16:54-es: 5 hónapos a kisfiam
2009. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm... babája válogatja látod. Nálunk pl az elején mindenből kifolyt minden. Ahogy 3-asra váltottunk, minden bevált, főleg a Huggies és Libero, csak a Pampers nem. Annak a 3-as mérete kisebb, mint pl a huggiesnak, így a derekánál nekem mindig kifolyt.
2009. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem meg kizárólag a huggies vált be :) még jó hogy ennyiféle van. de amúgy igaz, a 2 meg a 3 elég hasonló egymáshoz, szóval ha nektek nem jött be a 2, akkor nem erőltetném már szerintem.
2009. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!