Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek maradt már el esti...

Nektek maradt már el esti fürdetés? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Mindenáron megfürdetitek babátokat vagy néha napján kimarad. Ha igen akkor miért marad ki?
2014. jan. 27. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen marad ki, mert nagyon hideg van a furdobe, jo sokaig kell futeni es ha kesobb erunk haza, csak attorolgetem neogranormon vagy gabi kendovel.

Van egy pici ezer eves ablak a furdon es nem jol szigetel. Iden fogunk epitkezni, mar lesz "rendes" hazunk... :)

2014. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze maradt már ki, ha úgy aludt el, nem keltettem csak ezért fel, vagy ha jöttünk haza valahonnan és a kocsiból kivéve-levetkőztetve stb. erre sem kelt fel, hagytam. Nem olyan vészes..:)
2014. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most én is úgy érzem,hogy elég hideg van és nem szeretném,hogy megfázzon. Jaj és olyan jól alszik, ha felkel biztos éhes lesz és ha nem kap azonnal enni akkor nagyon tud tombolni a sírással.
2014. jan. 27. 18:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen. Ő aludt, mi meg kimerültek voltunk. Maradt már ki, kb. 5x 3 hónap alatt.
2014. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3.5 éves, egyszer sem maradt ki. Számomra is fontos, számára is.
2014. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen ma fog mert 39 fokos lázam van :(

Párom meg dolgozik.

2014. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Holnap tovább pancsizhat.
2014. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer maradt ki, mert áramszünet volt és ráadásul egyedül voltam itthon a kislányommal. Egyébként mindig megfürdetjük este, ezt szokta meg, ezzel zárjuk a napot. neki is fontos, apának is, mivel ez az Ő reszortja és imádják mindketten.
2014. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, még sosem maradt ki egy fürdetés sem.

3 éves múlt egyébként a kisfiúnk.

2014. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze. Néhány hónapos korában mikor még nem volt annyira napirend akkor egyáltalán nem aggódtam ezen. Ha elaludt, vagy nagyon nyűgös volt már, akkor ment szépen a kiságyba fürcsi nélkül (Bár így is csak 1-2 alkalom maradt ki)


Most pedig a betegsége miatt hagytunk ki egyet, csak átöltöztettük, megtisztogattuk, nem akartuk ezzel macerálni.


(7 hónapos)

2014. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!