Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert van az hogy fel eve...

Miert van az hogy fel eve pronalkozunk a babaval de megsem esek teherbe?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném tudni ! Első baba véletlen elsőre össze jött. Most meg már 3-4 hónapja semmi :( igaz még van hét végéig esély
2014. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet...nekünk a második baba 3 év után jött össze.Nekem endometriózisom volt,ezt eltávolították és össze is jött a baba.
2014. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá, dokim azt mondta, hogy ha egy év alatt nem jön össze akkor kell menni vizsgálatokra, mert nekünk is majdnem annyi kellett. Már akart küldeni mikor elmentem hozzá, hogy terhes vagyok.

Nyugi, sikerül, csak ne azért legyetek együtt, hogy babátok legyen, hanem szeretetbő. Nekünk akkor sikerült amikorcsak spontán voltunk együtt :)

2014. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem sok idő, ne keseredj el. Mi évekig próbálkoztunk, rágölcsöltem, közben még dolgoztam is mint a gép, nem jött össze, hormonvizsgálat, petevezeték-átfúvatás, mindent elkövettünk.

A pihenés és a stresszoldás a lelke mindennek, és az immunerősítés.

Én a vizsgálatok és a beavatkozás után kipróbáltam a Varga-gombákat, az Immunax-Balance és a C-vitamin, helyretett, meg persze egy kis szabadság és ma már 10 és fél hónapos a kislányom.

Kitartás! Sikerülni fog!!!!

2014. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne görcsöljetek rá és akkor sikerülni fog. de ezek oka lehet. fél év az még semmi én 7 évet vártam a csodára :) 1,5 év után mentünk vizsgálatra mindenfélére de semmit nem találtak és mégis ilyen nehezen jött össze.
2014. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi annak idején azt beszéltük, hogyha fél évig nem jön össze a baba, elmegyek kivizsgálásra. Szerencsém volt, mert az 5. próbálkozós hónapban megfogant. Én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt, csináltatnék vérképet, tsh-t is!!!! Nekem pajzsmirigy próblémám van évek óta, de ezzel tisztában is voltam a gyerekvállaláskor. Gond így nem volt, de van akinek emiatt sem jön össze a dolog. Fontos, hogy nézzék azt is! De bármi más probléma lehet, én lassan a helyedben utána járnék ennek, nem biztos, hogy gond van, lehet csak nagyon nem jókor vagytok együtt.
2014. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!