Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babával más is...

Hasfájós babával más is jutott oda, hogy állandóan ölben van?

Figyelt kérdés
1 hónapos, irtó hasfájós de mostmár ha leteszem sir..visyont van, hogy egy órát kell tartani gh büfizzen. kinövi vagy még kétévesen is csak ölbe lesz?
2014. jan. 15. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem növi ki, mert ehhez szoktatod.
2014. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

nyugi, nekünk is szinte állandóan ölbebaba volt...aztán a pihenőszék segített, mert ott nagyokat tudott rotyogtatni nélkülem is (kaja és büfi után-ami szinte sosem volt-oda volt letéve 20 percre, ezalatt lett eredmény), aztán 3 hónapos korára már alig volt hasfájás. Infacolt használtunk.

És azóta sem mondhatom ölbebabának, önállóan játszik, stb. Nyugi, egy idő után már nem leszel annyira érdekes, a külvilág majd hívja, hogy otthagyjon

2014. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
második vagyok: ebben a korban és ezzel a problémával nem tudod elkapatni, érezze csak nyugodtan a közelséged, az segít neki lelkileg és testileg is. Pont hogy nem lehet "felkapatni", ebben a korban erre van igényük!
2014. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
A mi kisfiúnk is hasfájós volt, rengeteget volt az ölünkben. Szerintem már kijártuk a parkettát a nappaliban, ahogy fel-alá sétáltunk vele állandóan. Három hónapos kora körül ahogy enyhült a hasfájás, és egyre érdekesebb lett a világ körülötte, úgy kezdte el egyre kevésbé igényelni, hogy egész nap fogjuk.
2014. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg 2 evesen lesz mas, ami majd erdekli, es nem fog az oledbol iskolaba menni. Ha az segit, hogy olben van, es megnyugszik, akkor en biztos olben tartanam. 1 honaposan meg tuti, hogy nem azert sir, mert el van kapatva!!!


Szeretnem olben lenni. Nagyon pici meg. Az enyem nem volt hasfajos, es megis egy csomot kellett karban tartani. Es most, 1 evesen hidd el, hogy nem olbe baba ;) Jon megy, felfedez. Elkapatni kesobb lehet.

2014. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

A kislányom négy és fél hónapig hasfájós volt, utána pedig elkezdett fogzani majdnem öt hónapig cipeltük.

Ma már egy jókedvű mosolygós 10 hónapos kislány aki meg nem áll egy percre sem és csak akkor bújik oda, ha álmos vagy valamije fáj.

Még hogy hozzászoktattad? Ha te úgy érzed, hogy erre van szüksége akkor cselekedj a szíved szerint. Én is úgy tettem és mégsem csüng rajtam állandóan.

2014. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasfájós volt piciként, nekem a hordozó kendő sokat segített. Meg az espumisan, meg a nagyon sok büfiztetés.

A kendőben függőlegesen volt, a hasát masszírozta az én mellkasom, imádta. Kitartás egyébként, az előttem szólóknak igaza van, minél jobban kielégíted most a közelségre való vágyát, annál önállóbb lesz később.

2014. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást. az igazság az, hogy a doki ijesztett rém, azt mondta , hogy most kapatom el... és nem szeretnék én se olyan babát aki csak a szoknyám mellett ül
2014. jan. 15. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Jujj, de hulye egy orvossal vagy ellatva. Hogy mondhat ilyet, hogy egy 1 honapos babat most kapatsz el? Persze, mert o hallgatna, ahogy sir?! Hat nem tudom. Nekem is voltak/vannak ketsegeim, hogy jo-e ugy, ahogy csinalom. De hidd el, ahogy par honap mulva visszatekintesz erre az idoszakra majd rajossz, hogy nem attol fugg, hogy bujosabb lesz, vagy sem, hogy most mennyit van kezben. ;)


(egy korabbi valaszolo)

2014. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en vagyok az ellenpelda. A mi lanyunk is hasfajos volt 4,5 honapig, cipeltuk, allandoan kezbe volt, mert csak ugy volt nyugodt. Aztan most itt az eredmeny: ha fozok rajtam csung, kapaszkodik, hogy vegyem fel, atkarolja a labam, kapaszkodik mint egy kiskutya, es ha nem akarom vagy birom felvenni, huzom magam utan es nyarvog. Es mar nagyon nehez. 14 honapos.
2014. jan. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!