Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párologtatok, mégis száraz a...

Párologtatok, mégis száraz a levegő. Mivel érdemes párologtatni? Pl. Kamilla stb.

Figyelt kérdés
3 hós kislányom náthás és nehezen lélegzik az orrán.Ha szedek 500mg C vitamint naponta,az is elegendő a Cebion cseppek helyett?
2009. dec. 5. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kamillát párologtatok a szobájában.De a levendula is nagyon jó,vagy esetleg a borsmenta.
2009. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eukaliptusz olaj is nagyon jó orrdugulásra. Te bármilyen C-vitamin készítményt szedhetsz, az anyatejen keresztül ő is kapja, így bajt nem csinálsz. A Cebiont a babádnak kell adni? Calcimusc-ot nem ajánlott a dokinéni? Az én babám mondjuk 1 éves múlt, mikor először taknyos lett (más tünet, mint hőemelkedés, láz, piros torok nem volt), a doki csak a Calcimusc-ot és Cebiont mondta, hogy adjak neki. Az orrába Marimer-rel fújtunk és gyakran szívtuk az orrát. 1 hét alatt elmúlt. Én a fürdővizébe is tettem néhány csepp eukaliptusz olajat, de nem tudom, hogy egy 3 hónapos babának lehet-e (ezt védőnőtől vagy doktornőtől meg tudod kérdezni).
2009. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi.a doki csak az orrszívást ajánlotta.cebiont csak itt olvastam,de én a gravida mellé szedek 5oomg cvitamint,így gondolom felesleges lenne még a cebion is.ezeket az olajokat higítani kell?
2009. dec. 5. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, belecseppented a vizbe amit párologtatni akarsz.
2009. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is náthás volt 3 hónaposan,az eukaliptuszos párologtatás nagyon jó volt,bár később 1 ismerősöm azt mondta,ilyen piciknél még nem szabad,szerencsére nem lett baja. De a fürdővizébe én nem mernék tenni,az én bőrömet kicsapja,és a babák még csak érzékenyek picit. Az oscillococcinum sokat segített,pedig nem hittem benne soha. Persze lehet,hogy csak véletlen,de legközelebb is használni fogom.
2009. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!