Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb popsikenőcs...

Melyik a legjobb popsikenőcs pelenkakiütés ellen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

He-he a disznózsír! Valaki ezt terjeszti itt :)

Bocsánat csak nem maradt bennem :)

Naszóval a kérdésedre válaszolva a Bepanten!!!, vagy amit az orvos felír. És a lényeg hogy minél többet levegőztesd! Ha pár nap alatt nem múlik el mindenképpen mutasd meg orvosnak, mert lehet, hogy gombás eredetű a dolog. Akkor Canestent szoktak rá ajánlani, de azt jobb, ha orvos teszi meg.

2009. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Bepanthen kenőcs. Ettől mulik el leghamarabb.
2009. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
mi a bepantent használtuk,de nemjött be,miota a sudocremet használjuk,nincs pirosodás.nekünk ez vált be
2009. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én gyakran váltok,mert 1 idő után már nem jó az,ami előtte bevált.Eddig ezekhez tértem vissza:Bepanthen,Sudocrem,Gabi,patikai cink-oxidos kevert.Amikor fogzás miatt sebes lett max2-3 napig Betadin kenőcs.
2009. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ez zsír... XD

Viccet félretéve: mi eddig Bepantent használtunk, és jó is volt, de tegnap néhány pici pötty kijött a babám poopsibőrén, nem akarom, hogy rosszabb legyen a helyzet. Használt már valaki Níveát vagy Johnson'st?

2009. dec. 5. 12:30
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Sudocrem nem szárít?
2009. dec. 5. 12:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi a Sudocrem-et használjuk, mióta kiütéses lett a babám popsija néhány hetesen egy popsitörlőtől. 1 nap alatt elmulasztotta, most már 5 hónapos 2 foga kint van és még akkor sem pirosodik ki a feneke, mikor a fogzástól marós a pisije. És nem is szárította ki soha a fenekét. Én csak ajánlani tudom, nekünk nagyon bejött.

2009. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A Johnson's nem jó, Niveát nem próbáltuk. De a Sudocrem a tuti vagy a Bepanthen.
2009. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a neogranormon segített!
2009. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jó a nívea is, barátnőm sose használt mást a kisfiának. Nekem az állaga nem tetszett annyira, nehezebb szétkenni mint a Bepantent. De csak a minta tubussal próbálkoztunk. A kórházi csomagban nem kaptál? Azt kipróbálhatnád.
2009. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!