Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, hogy jó helyre...

Nem tudom, hogy jó helyre írtam e, de aki tud segitsen?!

Figyelt kérdés
23 eves vagyok és 5 hónapja szültem! Tegnap ejszaka , most nem tudom hogy írjam, de az a helyzet, hogy bepisiltem! Soha nem fordult meg elő velem ilyen, nagyon cikinek erzem! Ennek mi lehet az oka? El kellene mennem orvoshoz, de olyan ciki? Esetleg jart így valaki más is?
2014. jan. 30. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos szült nőkkel megesik az ilyen. Én teljesen nem szoktam bepisilni, de sajnos ha tüsszentek vagy köhögök akkor pár csepp befolyik. Szerintem intimtornázz, de ha sokszor fordul elő akkor menj el dokihoz.
2014. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz. egy barátnőmmel volt ez, hogy szülés után pár hónappal bepisilt, ugyanúgy mint mikor nagy hasa volt, csak néhány cseppet. de ő nem volt orvosnál ezzel
2014. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Intimtorna !!!
2014. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a nődokidhoz. Nyugodt lehetsz, hogy nem Te vagy az egyetlen páciense, akinek ilyen baja van.
2014. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:) hát figyi, ez velem is megtörtént, azóta sem értem, hogy miért, hogyan???

1x fordult elő, kb.2hónappal szülés után. Intimtorna? Lehetséges, h.ez a megoldás a problémádra, viszont én császárral szültem, és mégis...

Én arra gondoltam, hogy már eszméletlen fáradt voltam, és nagyon mélyen aludtam...talán nálad is ez történhetett?!

2014. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!