Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen, és rakjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, és rakjon helyre. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Szóval a volt barátom, aki szakított velem már fél éve, nem közeledik felém a szakítás óta. Én megpróbálom visszaszerezni, akárki akármit mond, egy próbát megér, hiszen még ugyanolyan szerelmes vagyok belé.

Ő is szeret szerintem, csak nem szerelemmel.

Fiatalok vagyunk, arra gondoltam, megpróbálom lángra lobbantani benne a szerelmet.

Külön iskolába járunk, viszont egy településen lakunk.

Írogattam neki interneten(e-maileket), és ugyebár azokat ritkán nézi az ember a facebook és hasonlók világában.

Célozgattam rá, hogy nagyon hiányzik, és felköszöntöttem a szülinapján.

Csak elrontottam szerintem a dolgokat, mert túlságosan hosszú és őszinte levelek lettek.

Ő mindent elolvasta, és kaptam néha elég rövid válaszokat.

Most elhívtam, hogy találkozzunk, mert annyira szeretnék már személyesen beszélni vele, hiszen úgy lenne a korrekt.

Megbeszélni a problémákat.

Azt mondta: "ha megint fárasztó dolgokat kezdesz mondani, és csak ezt akarod, nem is fogok elmenni",majd utána írt 2 mosolygós fejet.

Aztán visszaírtam egy vicces üzenetet, de a lényeg, hogy találkozni fogunk.

Nem akartam ennyire nyomulni, de muszáj vele beszélnem.

Ugye ez nem megalázkodás.

Vissza szeretném kapni, hogyan tegyem?

Miket mondjak neki a találkozón?

Hagyjam őt beszélni, vagy mondjak el neki mindent?

Szerintem akár jól is végződhet, és remélem van esélyem.

Nagyon szeretett régen. Velem akarta leélni az életét.


2011. aug. 18. 12:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

* A gond az, hogy nem beszéltük meg a szakítást, mert azt mondta, nem tudná a szemembe mondani, hogy nem szeret.

Mert szeret, csak már nem szerelmmel. Ez volt fél éve.

És most megkértem, hogy mondja már a szemembe.

Ez ugye nem aljas dolog?

Szerintem így lenne helyes.

2011. aug. 18. 12:24
 2/23 anonim ***** válasza:
De, ez megalázkodás az én értékrendemben. ;)
2011. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

"Ugye ez nem megalázkodás."


Hát... de, kicsit az. Mindenesetre, ha ennyire akarod, akkor talizz vele, figyeld a viselkedését, hogy szerinted mit akar, stb. Aztán ha nem kapsz egyértelmű jeleket, akkor tali végén esetleg kérdezz rá...


Viszont ha nemleges válaszd ad, akkor ne fuss már utána... találsz mást majd te is.

2011. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De mégis miért?

Szerintem nem az.

2011. aug. 18. 12:27
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is megalázkodsz előtte, főleg, hogy fél éve szakítottatok, és ő nem keres téged!
2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

atyaég, ez a megalázkodás legmagasabb foka, az ő szemében kb csúszol- mászol utána a porban, nyalod előtte az utat... nem is tudom már fokozni!!!

NEM SZERET értsd meg, és törődj bele, fogadd el...és ne alázd tovább magad, mert már én szégyenlem magam a nők nevében!!!!

2011. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is megalázkodás, de szerelemben nincs helye büszkeségnek. Nagyon jó dolog, hogy élőben szeretnéd vele megbeszélni a dolgokat, a szakítást, az érzelmeket. De nem azért, hogy elszomorítsalak, mert valóban megvan az esély rá, hogy jól is elsüljön, de elég csekély. Mondod, hogy még szeret, de már nem szerelemmel. Hiába, hogy valaha szeretett, ha már csak barátként tekint rád, akkor ha netalán mégis összejönne veled, inkább szánalomból tenné. De persze, fő a buzgalom és a hit, a remény hal meg utoljára, ugyebár... :) Sok sikert, a legjobbakat kívánom, bár a helyedben, én nem számítanék rá... Sajnálom. :(
2011. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, legjobb barátnőm szerint ezt kell tennem, és nem megalázkodás.

Meg a fiú amúgy sem olyan, akivel ne lehetne beszélni.

Neki sem árt, ha megbeszéljük.

2011. aug. 18. 12:29
 9/23 skarma ***** válasza:
Biztos volt oka hogy szakított veled. Ez most miért változna meg?
2011. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mindegy, ha már elhívtam találkozni, nem hátrálok meg, mert szerintem az igazi nő odaáll a másik elé, és elmondja amit gondol.

De ti tudjátok..

2011. aug. 18. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!