Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hós babának milyen formába...

8-9 hós babának milyen formában adtok tejterméket és heti hány alkalommal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
soha, semmilyet egyéves koráig.
2014. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden nap, uzsonnára. Danonino, Milli krémtúró, tejszelet, túrórudi.
2014. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tejet nem ajánlott adni egy éves korig, nem pedig tejterméket. Az én kisfiam 8,5 hónapos, most kezdtük bevezetni. Joghurtot, túrót és sajtot kapott eddig. A joghurtot és a túrót én gyümölcspépbe kevertem. (meggyel, és banánnal adtam neki) Egyenlöre csak kb. 3 kiskanálnyit. Szoktam adni neki kis katonákat néha uzsonnára, ahhóz adtnam eddig neki pici sajtot. De bele lehet keverni lereszelve fözelékbe is. Hús helyett is vagy akár az mellé is. De a joghurtot is el tudom képzelni bizonyos fözelékekbe ha már rendesen be vannak vezetve a tejtermékek.(pl spenótba, finomfözelékbe, zöldbabfözelékbe)
2014. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

3:nekem ezt mondta a gyerekorvos. külön kihangsúlyozta, h tejterméket se, mert a mai gyerkőcök között rengeteg a laktózérzékeny. egyelőre tartom magam ehhez

2014. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 7-8 hónapos koruk körültől adok nekik napi egyszer natúr joghurtot, még most is az a tízóraijuk (vagy kefir, de azt csak később vezettem be). 8-9 hósan már kaptak túrót is, gyümölccsel vagy joghurttal vagy mindkettővel, és főzelékbe reszelt sajtot.
2014. jan. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gabszem ***** válasza:
ennyi idősen már minden nap ebett natur joghurtot üresen vagy gabonapéppel, gyümivel, lekvárral. néha túrót gyümivel meg sajtot is rágcsált.
2014. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egy héten egyszer adok neki natúr joghurtot,túrót és sajtot.általában tízóraira adom neki gyümölccsel,de akkor a főzibe ebédre nem teszek husit:-)
2014. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyenkor már lassan lehet húst és tésztát adni,különben állandóan beteg lesz a gyerek. Persze csak lágyan.
2014. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!