Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miket játszottok 6 hónapos...

Ti miket játszottok 6 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Még nem mászik és most kezdett forogni is.Normális ez így hogy ilyen kis lusti?Hiába próbálom rávezetni hogyan kéne nem nagyon aktivizálja magát.
2014. jan. 31. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

A játék az, egész nap megyek utánna, mert már ül, mászik, amit ér lehúz, kirámol. Sokszor fel is áll, s ha nem vagyok ott, elesik.

Nem tudok vele leülni játsuani, mert azonnal elmegy.

2014. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat hónaposan feláll már?
2014. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiába akarod aktivizálni, mert csak úgy mozognak, ahogy tudnak és akarnak.

Nem minden baba mozog előírásszerűen.

Nem kell vele játszani. Elég, ha leteszed a szőnyegre és eléje teszel egy játékot.Ha érdekli, megpróbál érte nyúlni.,

2014. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, miért kell lepontozni? Igen, tényleg feláll, van ilyen is. A lányom is korán felállt.

2 hèt alatt a kúszásból mászás lett, felült, s fel állt. Nagyon gyorsan beindúlt nála a mozgás, miután karácsonyra kapott egy Jumperoot.

2014. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az en lanyom forog hasrol-hatra es vissza, forog a sajat tengelye korul, meg par napja kezdett el kutyazni, de ennyi. Kuszni csak akkor kuszik ha van mogotte valami tamasztek amitol elrughatja magat, tehat ez meg nem az igazi. Se maszni, se ulni, se allni nem tud meg, de szerintem ennyi idosen nem is kell, hogy tudjon.


Szerencsere nem kell nonstop mellette lennem, jol eljatszik a csorgoivel, nyomkodja a szinesen vilagito telefonjat, ragcsalja a plussallatait. Ha egyutt jatszunk, akkor meset/verset olvasok neki, nagyon erdeklodve figyeli ha mas hangsullyal beszelek neki, mint altalaban. Kukucsolni is nagyon szeret, valamint mostanaban imadja ha a nyelvemet nyujtogatom neki,mindig meg akarja fogni, es ezredjere is kikerekedett szemekkel pislog, amikor hirtelen visszahuzom:D

2014. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Atkkor nem aggódom a mászás miatt.Csak azért kérdeztem mert van olyan amikor semmi nem érdekli.Még jó hogy van 2 kutyánk mert az mindíg leköti egy ideig.Szereti nagyon ha bújócskázok,azon nagyokat tud kacagni.Nem kell mellette üljek egész nap elvan magának is csak érdeklődtem hogy ki miket csinál a babájával hátha valami új játékról hallok.Szép napot Mindenkinek!
2014. febr. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!