Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák Anyukái,...

Tápszeres babák Anyukái, hasfájásra mi vált be a babátoknál?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve, nagyon kínlódik a kisfiam.

Már kipróbáltunk 4 féle tápszert (Milupa HA Start, Dm babylove, Beba Pro 1, Milunil laktózmentes), kapott Infacolt, Espumisan cseppeket, papaverines görcsoldót, Laevolac szirupot (ezt csak egyszer). Masszíroztam, tornáztattam, meggymagpárna is megvolt.


Tegnap éjjel ment el a férjem a gyógyszertárba, mert már annyira üvöltött, ott adtak kamillateát és a Laevolacot.


Inkább este és éjjel fáj a pocakja, napközben jókat alszik, nem sír. 7 hetes.


2014. febr. 1. 15:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy kicsit javult a helyzet.

Nem tudtak adni a gyógyszertárban Milumil laktózmentest, mert éppen elfogyott, másnap délutánra várták a rendelést. Én meg nem akartam újra megkavarni a gyereket egy újabb tápszerrel, ezért felhívtam a gyerekorvost, hogy a maradék Milumilt összekeverhetem-e a Dm-essel. Azt mondta nyugodtan. Azóta mintha elvágták volna. Néha-néha adok neki papaverinest, de lehet, hogy teljesen elhagyom. Este szépen elalszik, éjjel kétszer ébred enni, bekapja a kaját, max. 20 perc, és alszik tovább. Azért mégsem ugyanaz, mint amikor fenn voltunk 2x2 órát és végigsírta. :) Aztán lassacskán majdcsak elérünk a 3 hónapos korhoz. :) (A nagyobbik fiam szinte napra pontosan 3 hónaposan "hagyta el" a hasfájást.)


Minden jót kívánok Nektek!

2014. febr. 8. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!