Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha foltos a babaruha magasabb...

Ha foltos a babaruha magasabb hőfokon kell mosni a gépben vagy csak folttisztítót kell tenni a ruhára és úgy a gépbe?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
én venis szappan, vagy foltisztítot teszek a ruhára egy picit várok és úgy nagyobb hőfokon a mosás. de van amit előtte be kell ásztatnom is:)
2014. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi és akkor úgy mehet a többi ruhával együtt a gépbe vagy azt a ruhát külön mossam?
2014. febr. 1. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindent folttisztítót érdemes kiöblíteni a ruhából, mielőtt a mosógépbe rakod. Nem kell külön mosni.
2014. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. febr. 1. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
epeszappant próbáld ki, de mosd ki a ruhából mielőtt a gépbe teszed. ha magas hőfokon mosol, megkeményednek a ruhák
2014. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mostam már ki pamutrugit 90 fokon és nem lett kemény. Nem tudom, mennyire számít, hogy öblítő helyett ecetet használok.
2014. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a marhaepe szappant ajánlom, mondjuk én bedörzsölt állapotában tettem be a ruhát a gépbe, és nem keményedett be.
2014. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!