Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem, hogy ne...

Hogyan öltöztessem, hogy ne fázzon, de ne is izzadjon? Többi lennt!

Figyelt kérdés
1770 m magasan lakunk,a max. hőmérséklet 24-25 fok,állandó szél van. A lakásban most is fűtök,így van 22-23 fok. Mit adjak rá nappalra,éjjelre,illetve sétához a babakocsiban. Puha mózesben van,elég vastag,de a teteje levehető. Attól félek,mindig túlöltöztetem. 3 hónapos.

2013. júl. 26. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A védőnőm azt mondta, hogy eggyel több réteg ruha, mint ami anyán van, plusz az évszaknak megfelelő takaró.

De van egy mondás, hogy akkor kell a gyerekre a pulcsi, ha az anyja fázik, nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de valójában az anyának kell "ráéreznie", hogy a gyerek mikor fázik és mikor van melege. Ha fázik egyébként, akkor lúdbőrzik, hideg a keze, lába, mellkasa, tarkója, esetleg lilul a szája. Ha melege van izzad, meleg a keze, lába, mellkasa, tarkója. Amúgy meg szoktak "szólni" a babák, hogy fáznak-e, vagy melegük van.

24-25 fokban én adnék rá egy rövidujjú bodyt, egy hosszúujjú rugit, vagy hosszúujjú bodyt, ujjatlan rugit, ha nincs talpa a ruginak akkor zoknit rá, vinnék egy pulcsit neki ha fázna, meg egy takarót.

2013. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézusom szegényeim ... Itt meg a 3 hónapos kislányomra egy bodyt adok de így is izzad !

Éjjelre : Rugi + hálózsák

Nappalra : Body+hosszú fölső , harisnya szoknya , vagy gatya, vagy rugo de az alá elég egy hosszú body , meg rá egy dzseki meg pléd

2013. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg egy sapit is vinnék, ez lemaradt
2013. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!