Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket a 2 név közül?

Melyiket a 2 név közül?

Figyelt kérdés

Párommal nem tudunk döntésre jutni...

A Dorina és a Dóra a két lehetséges név.

(Nekem a Dorina tetszik, mert lágyabb hangzású, a páromnak meg a Dóra tetszik, mert azt mondja, hogy azt jobban lehet becézni... szerintem mindkettőt lehet. Különben meg nem az a fontos...szerintem.Nekem meg a Dóra az túl "rideg" hangzású.)


2014. febr. 2. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én a Dórát választanám, mert később, ha felnőtt lesz a Dóra néni jó, de a Dorina néni nekem olyan idétlen. Becézni ugyanúgy lehet mindkettőt. A Dóra komolyabb.
2014. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
en is a Dorat valasztanam. tesom is az. sztem szep nev. a Dorina bocsi de nekem ribis. (van egy ribi Dorina nevu ismim es vele azonositom)
2014. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Dóra :)
2014. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dóra.
2014. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Dorina tetszik jobban.
2014. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a Dorina, a Dóra egy elég kemény név. A maga nemében az Erzsike, Rózsika, Mariska nénik megszólítása is igen idétlen a kicsinyítő képzővel. Én pl Anett vagyok, meg is őrülnék egy Anettka nénitől.. Szóval 60 év múlva is kb Dórika néni vagy Dorinka néni lesz! :)
2014. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dorina.
2014. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Dorina
2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

DORINA.

Nekünk márciusban születik meg a Dorinánk!

2014. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként 60 év múlva a sok Dzsenifer, Kitti, Zoé, Panna stb. lesz a neve minden öregasszonynak szóval nem lesz mérvadó a Mariska meg a Bözsike név.
2014. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!