Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két "rossz"megoldás közül...

A két "rossz"megoldás közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés
ha éjjel ébred a baba-az etetés,vagy a mi ágyunkban megnyugtatás.nem akarom beszoktatni hozzánk,-és,ha pl egy órája evett,akkor nem is éhes-mit lehet ilyenkor tenni(a család többi tagjának a nyugalma érdekében is)ti mit csináltok?
2013. dec. 11. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, hát ha tutira nem éhes, akkor én maradnék vele a kiságyánál, és ott nyugtatnám meg, illetve próbálnám visszaaltatni. Nem tudom mennyi idős. Én mikor pici volt és felébredt (igaz, akkor evett is) az ölemben vagy a vállamon altattam vissza. Ez melósabb neked, de a többiek tudnak aludni és nem szokik be az ágyatokba.
2013. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam ahogy az első. Volt hogy 1 órán keresztül ringattam a vállamon vagy a karomba.
2013. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha anyatejes és pl. fogzás (vagy akármi) miatt kel gyakrabban, akkor szerintem nyugodtan meg lehet etetni. Anyatejjel nem tudod túletetni és a szopizástól kevésbé fog neki fájni... én legalábbis mióta fogzik szegénykém, van, hogy óránként etetem és eddig semmi hátrányát nem tapasztaltam ennek. Jobb mintha végigordítaná az éjjelt és az ágyba szoktatásnak én se vagyok híve. Így ha megnyugodott mehet vissza a kiságyba és már alszik is, anélkül, hogy elszokna a kiságyban alvástól.
2013. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi

4hónapos-és lehet a fogacska,meg most nátha is.a vállamon altatom,csak én bedőlök vele a mi ágyunkba.igazából nem tudom,h melyikről nehezebb a leszoktatás

2013. dec. 11. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Mivel én amúgy is cicin altatok (azaz még félálomban teszem be a kiságyba), ezért úgy gondolom azzal ha éjjel mindig cicire teszem nem szoktatom hozzá semmi olyanhoz amihez már ne lenne amúgy is hozzászokva. :)


Persze lehet, hogy később megbánom :D

2013. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a mi ágyunkban megnyugtatás híve vagyok. Próbáltam a kiságy mellett állva visszaaltatni, aminek az lett a vége, hogy ő sem aludt, én sem, sőt apát is zavarta, hogy ott állok. Ha ébred, berakjuk közénk, és onnantól ott alszik tovább, és nem is ébred reggelig.
2013. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!