Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam tízóraira megeszik...

Kisfiam tízóraira megeszik már egy üveges bébiételt, kedvenc az alma-sütőtök-sárgabarack. Akkor ezt már kiváltottuk? 6 hónapos tápszeres.

Figyelt kérdés

Közben 3 napja próbálkozunk az ebéddel is, ma alma-sütőtök.krumpli volt, kb 100-120 grammot evett belőle, tápszert nem kért, csak vizet utána. Nem lesz ez neki gyors? Hagyjam még ebédre is a tápszert, vagy jó ez így?

Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 6. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 4 és félhónapos, tápszeres. 2 hete kezdtük a hozzátáplálást, és már megeszik egy üveg bébiételt. Tápszert már csak reggel és este kap. Szóval nem gyors :)
2009. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő is 4,5 hónapos kora óta kóstolgat, minden ízt 3 napig és eddig max fél üveggel adtam neki, utána meg tápszert. De hét elején kipróbáltam mit szólna egy egész üveggel, és megette,


Arra értettem, hogy nem gyors-e, hogy 4 napja eszi meg az egészet délelőtt és lassan már az ebéd is kiváltódik. Erre gondoltam.

2009. dec. 6. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyors lenne neki akkor nem enné meg szerintem. ha jóizüen eszi,akkor adjál neki nyugodtan amennyit kér,kostoltatás után. ha elveszed tőle a fél vüegnél,miközben még enne ugyis orditani fog
2009. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!