Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hati hordozasra melyik a...

Hati hordozasra melyik a legjobb, mei tai vagy manduca?

Figyelt kérdés
mennyi idos kortol hordoztatok haton a babatokat?
2014. febr. 3. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a manduca alatt csatos hordozót értesz, akkor azt kb. 6 hónapos kortól lehet használni, ill. mikor már stabilan ül a baba.

Én a lányomat 6 hónapos korában tettem hátra,mert akkor már majdnem 6 kg volt, efelett pedig a te vázizomzatod egészsége érdekében ajánlott háton hordozni.

Sima mei taial kezdtem, még mai napig használom, ha tudom, hogy útközben el fog aludni, mert ennek van fejtartója.

Lilliputi csatosom is van, ezt 9-10 hónapos korától kezdtem el használni, előtte túl nagy volt neki.

Most 14 hónapos, mindkettő egyformán jó.

2014. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kendőben 3 hónapos korától hátra tettem.

A másik kérdésre nem tudok válaszolni, egyikben sem volt gyerek a hátamon. Esetleg próbálj kölcsönözni a hordozóházból, ha van nekik, és kipróbálás után tudsz dönteni, vásárolni.

2014. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!