Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúpot csak akkor...

Viburcol kúpot csak akkor lehet beadni ha lázas?

Figyelt kérdés
Jön a fogunk.Dentinoxot használunk de szerintem nem ér semmit.8 hónaposak vagyunk,van hogy éjjelenként 2-3 szor fel kell.Van hogy elég a cumit a szájába nyomni de van mikor úgy fel sír.Akkor jön a ringatás, tea, bekenem az ínét.Adjak neki kúpot?
2009. dec. 6. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a védőnöm mondta,hogyha nagyon nyügös a picia fogzás miatt éjszaka és nem bír pihenni panadol vagy nurofen szirupot kell adni az esti etetés előtt,fájdalomcsillapító és nyugtató hatású,minket is megvisel a fogzás de még nem kellett a szirup.
2009. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze nyugodtan add neki a Viburcol kúpot.

Adhatod napi 3x is. Én nappal a chaomilla vulgaris Ch15 3x5-7 szemet és estére a kúpot. Ha nagyon kinlódik a fogacskával, akkor többször adom a kúpot.

2009. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi akkor használjuk a kúpot ha sírva ébred éjszaka a foga miatt.

2009. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat megfogom próbálni a kúpot.

És mi a véleményetek a borostyánláncról?

2009. dec. 6. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a reggeli peluscserénél, és este a fürdés után kap kúpot. És érdekes csak ez használ neki.

Azóta éjjel és nappal is nyugodtabb lett.

2009. dec. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van borostyánláncunk, 2 hónapos kora óta hordja kislányom. Természetesen, nem tudom, hogy valóban segít-e, de azt sem akarom tudni, mi lenne, ha nem lenne. 10 hónaposak vagyunk, 4 fog kint van, viszonylag könnyen, értem úgy, éjszakázás nélkül. Csak akkor adtam neki Viburcolt, ha már nappal láttam rajta, hogy nagyon nyűgös, így megelőzvén az éjszakai cirkuszt, lefekvés előtt adtam. Eddig nem volt gondunk.. Alszunk éjszaka, ha jön fog, ha nem.
2009. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! 22.30-as vagyok.

1 hónapos volt a babám, amikor a nyakába tettük a borostyánláncot és azóta le sem vettük a nyakáról. Csinosnak csinos, de kellenek a homeopátiás golyók és a kúp is, ezenkívűl néha nurofen is.

2009. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi! 8 hónapos a babám, tehát 7 hónapja a nyakán van a lánc.
2009. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!