Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy új AIO...

Lehetséges, hogy új AIO rendszerű mosható pelus csak 500 Ft/db?

Figyelt kérdés
Nagyon olcsónak találom, de nem akarok selejtre költeni. Azt írta az eladó, hogy saját készítésű termékek. Szerintetek megéri kipróbálni?
2014. febr. 5. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Összevarrt 3 türcsit?


Max 1-et vennék, de személyesen átvéve, előbb megnézve.

2014. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezekről lenne szó.

2014. febr. 5. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, de nem feltétlen jók. Egyrészt én jobban kedvelem az AI2, azaz a zsebes pelust, mert jobban szárad. Másrészt meg oké hogy ő varrta, de milyen anyagból? Nem is tudom, hol lehetne beszerezni olyan speckó anyagot, ami ezekhez kell (pl PUL anyag, vagy bambusz meg ilyenek) ami nem nedvességáteresztő de légáteresztő. Egy próbára azért nem olyan sok pénz, hogy ne lehetne kipróbálni
2014. febr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyet próbálj ki. Amúgy kép alapján szépek, de hogy alkatilag jó-e a babára, meg, hogy mennyit szív az kipróbálás után derül ki.

Ilyen anyagot méteráruban nem lehet kapni, de aki foglalkozik pelenka varrással az tudja, honnan kell rendelni. Valóban nagyon olcsó, mert azért nem tíz perc alatt készül el egy ilyen és ott van még az anyagköltség. Lehet, hogy rászorul az Anyuka aki csinálja, de ilyenkor sokszor az ellenkező hatást éri el, mint ahogy most is volt egy lekicsinylő hozzászólás, hogy "két törcsit varrt össze?" Én a helyében nem adnám ennyire olcsón azért.

2014. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a képen zsebes pelusok vannak. Az AIO AI2 elnevezések néha keverednek, a zsebest is szokás AIO-nak hívni, mert van ahol úgy értik, hogy azért all in one, mert egyben adod fel, egyben veszed le, hiába szedhető két részre
2014. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!