Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés: Espiro Optima...

Autósülés: Espiro Optima Titan 0-25 kg Lehet ezt az autósülést üzletben is megvenni, nem csak webáruházban? Budapest, Debrecen, Miskolc környékén valahol?

Figyelt kérdés

Van tapasztalatotok erről?

Babám 8 kg, kinőtte a hordozót, de még nem ül. Írja, hogy 6 fokozatban dönthető az ülés. Kényelmes ez? Rendesen "elfektethető" benne a baba?

Menetiránynak háttal is beköthető? Erről nem találtam infot.

Szervíz van hozzá?


2009. dec. 7. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van igaz a 9-25kg-os! Nagyon jó! A 0-25kg-ost belehet kötni menetiránynak háttal de csak 9kg-ig utána csak szembe lehet.Kényelmes! Az ülést lehet dönteni és kényelmesen tud aludni a baba.Én Pécs környéki vagyok itt találtam egy üzletben és ott vettem.
2009. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Budapesten van a Váci u 99.szám alatt babaszafari bababolt. Én is most készülök oda. Van oldala is,meg tudod nézni.
2009. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnézem.Pécs nagyon messze van, de a budapesti cím már egész jó.

De ha valaki Miskolcon vagy Debrecenben is tudja, hol kapható, kérem írja meg, 100 km-rel közelebb lenne.

2009. dec. 7. 13:04
 4/6 anonim válasza:

Lehet hogy már későn irok, és már beszereztétek, de az Arany Jánoson volt egy bababolt, azt hiszem most már a Széchényin vannak, mi ott vettünk Espiro babakocsit.

Igaz rendelték nekünk, mert éppen nem voltde semmi gond nem volt vele.

Próbáld meg ott, mégsem kell érte utazgatni.

2010. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézni. Már megvettünk egy ülést, végül nem ezt a fajtát. De az csak 18 kg-ig jó és hamarosan jön a tesó, szóval kell majd még az info, köszönöm szépen a válaszodat!
2010. jan. 16. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:

És végül milyet választottál megkérdezhetem?

Már teljesen összezavarodtam, milyet is kellene venni.

Én is az Espiro Optimát néztrem ki, ugyanazon okokból, mint Te.

2010. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!