Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hó körüli babánál száj...

18 hó körüli babánál száj körül, állon lévő apró pöttyök utalhatnak valamilyen étel allergiára?

Figyelt kérdés
Néha előjönnek, aztán elmúlnak. Vagy lehet, hogy ha jobban folyik a nyála fogzás miatt attól is? Ha allergia lehet mi a teendőm? Köszi!
2014. febr. 5. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Cumizik?

Nálunk a cumi miatt jöttek így ki pöttyök, de gyorsan el is múltak.

A nyálától voltak- fogzás idején - de csak 1-2alkalommal jöttek elő.

2014. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, vagyis abból issza a teát, almalét, de játszócumija sosem volt. Lehet akkor attól, hogy cumiból issza az iszijét? Még mindig 2-3 naponta sterilizálom pedig őket...
2014. febr. 5. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez akkor van, mikor nagyon jön a nyála a fogzás miatt.
2014. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg amikor kicsit folyik a nyála, és kint vagytok az udvaron/játszótéren, és kiszárad a bőre, én még erre tudok gondolni.
2014. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyálra tippelek én,nem a cumisüvegre,mert nekem is tiszta pötty a 16hósom szája alatt és 8hónapos korától nem cumisüvegezik,cumizni pedig sose cumizott és az ujján kivül semmi nem lóg a szájából ki,nem rág semmit sem azokon kivül.
2014. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van. 16 hónapos a fiam, elég piros és pöttyös az álla. Nagyon csurog a nyála, mivel jönnek a szemfogai, meg mindent töm a szájába, amit ér.. Szerintem nálatok is emiatt lehet, ez nem allergia, az jelentkezik máshol is.
2014. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, ha csak a nyálától, akkor megnyugodtam kicsit. Köszi mindenkinek!
2014. febr. 6. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!