Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom a konnekto...

8 hónapos kislányom a konnektorba nyúlkál (ami be van dugva vakdugóval). Mit tegyek, hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés

Mindenki mást ír. Van, aki hagyja, van aki rácsap (?) a gyerek kezére, van aki elhozza onnan akár 50x is.

Mi a helyes?


2014. febr. 6. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem vedd ki a vakdugót
2014. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nah.....nem is rossz ötlet, legalább megszünik a 7hónapos rémálom, amit "BOLDOG" anyaságnak hívnak :):):):):)
2014. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél éves, de még mindig nem unja a konnektorozást... Én is elhozom naponta 50x onnan és elmondom hogy nem szabad. Volt hogy csak kiröhögött és vissza ment. De van hogy beállok elé és nem engedem oda. Na akkor éktelen hisztit levág.
2014. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!