Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok szép babaneveket nekem?

Írnátok szép babaneveket nekem?

Figyelt kérdés

Párom vezetékneve nagyon hasonlít a Vencel vezetéknévre (elég ritka, nem szeretném kiírni) ehhez keresek babanevet.

Nekem picit "kemény" hangzása van a veznévnek, valami könnyed, lágy utónevet szeretnék. Ötletek?

Köszönöm ;)



2014. febr. 6. 17:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Babanevet nem tudunk írni. Fiú vagy lány neveket esetleg. Ne felejtsd el, az a baba egyszer felnő!
2014. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
lányt vagy fiút?
2014. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mindkettőt lány is fiút is. Nem kell kukacoskodni... akinek nem tetszik a fogalmazásom ne írjon. Köszi!:)
2014. febr. 6. 17:24
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
András/Tamás/Ákos
2014. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Pedig az elsőnek annyiban igaza van, hogy nem babának kellene nevet adni, hanem egy embernek, aki sokkal tovább lesz felnőtt, mint édes kisbaba vagy gyerek. És akik ezt nem veszik figyelembe, na ők szoktak mindenféle Döncike, meg Fifike jellegű nevet adni a gyereknek,mert az milyen cuki (aztán pedig ciki)


egyébként pedig Hella, Lilla, Heléna, Albert, Ábel, Milán

2014. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Az enyéim: Dominik, Dorina szerintem nagyon szép nevek. :) Ha esetleg még egy pici besikerülne akkor Lilien,Hanna,Melina,Levente vagy Benett lenne :))
2014. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nekem is a Lilien a sztár eddig ;)
2014. febr. 6. 18:00
 8/28 anonim ***** válasza:
Off: Első baba? 7-es voltam
2014. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Alexandra, Viktória, Viktor :)
2014. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igen :D első baba. Még nem tudjuk a nemét. 7-es gratula a gyerkőcökhöz!!! Nagyon szép neveket adtatok. Páromnak is tetszik a Dominik, nekem még az Ádám is.
2014. febr. 6. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!