Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek állványos szobahintát?

Vennétek állványos szobahintát?

Figyelt kérdés
Ezt szerettem volna a karácsonyra a kisfiamnak, de most sok rosszat hallottam róla (beakadhat a keze, nem lehet rendesen meglökni), elbizonytalanodtam.
2009. dec. 7. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekünk volt, nagyon szerettük
2009. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm is azt akart venni, de ő se találta elég biztonságosnak. Inkább sima felfüggeszthető hintát vett, ajtófélfára fel és kész:)
2009. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is az ajtó félfára tettünk felfüggeszthetőt, évek óta jó a gyerekeknek, felesleges sokkal drágábban megvenni a csicsás hintát.
2009. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

én nem vettem és nem hiányzott.

Pl. Plédbe tettük a picit és apával lóbáltuk jobbra-balra és énekeltünk neki.

igaz őskori módszer, de együtt csináltuk

2009. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekük van olyan összecsukható,szobai,de szerintem kiint is lehet használni és még semmi baja nem történt a babának,pedig már 1 éves kora óta megvan és élvezi,csak hamar megunja. :(
2009. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Felügyelet mellett nem történhet baja.
2009. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van állványos hintánk, benti. Mivel nem hagyod egyedül a babádat így baj nem lesz, egyébként nekünk olyan van amihez van öv is, mindig becsatolom. Szerintem jó dolog, nem bántuk meg hogy megvettük. Most 8 és fél hónapos a lányunk.
2009. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1.5 éves, és folyton hintázna. Van neki kint is de szerintem arra már hideg van, ezért gondoltam a szobaira. Többen azt írták, hogy ezt csak alig lehet lökni. Bergont néztem ki

[link]

2009. dec. 7. 14:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van, imádja a babám. Nem akad bele a keze, persze, van, hogy fogdosni szeretné az állványt, de elveszem onnan a mancsát és kész. Figyelni kell rá.

Lehet rendesen lökni. Ha nem használod, összecsukod és elrakod.

2009. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Milyen márkájú a hintátok? Mennyi idős a babód?
2009. dec. 8. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!