Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni szobahintát 4...

Érdemes venni szobahintát 4 hónapos babának? Miért?

Figyelt kérdés

Van pihenőszéke, rezgős babafotel, járóka, zenélő forgója, bébikomp, interaktív játszószőnyege. De megmondom őszintén, ezek közül csak a babafotelt használjuk + a járókát. Annyi felesleges dolgot megvettünk már. A hinta ugye nem ilyen??

Milyet érdemes venni? Én azt vettem észre, hogy az egyszerű dolgok a legjobbak általában.... de lehet ez csak az én meglátásom...


2011. okt. 23. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, mivel ennyi mindenetek van. Amíg nem tud ülni, addig jó neki a rezgős is. Ha már tud akkor majd vegyél azt a beleülős dudásat. A szobahintát nem tudod rendesen kihasználni, mivel csak picit leng, megy amelyik nem tud ülni nem is feltétlen élvezi. Én is vettem 18e-ért most pedig nem tudok tőle megszabadulni, pedig dönthetős is, tálcája is van, alig használt szürke-rózsaszín. Bár lehet, csak nekünk nem vált be.
2011. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elektromos hintára gondolsz?

Mi kaptunk egyet, nagyon bejön neki. A pihi széket nem szereti. A játszószőnyeg még annyira nem érdekli, így ez a menedékünk :)

2011. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi felszereltük a hordozót a mennyezetre és abban hintázik! Amint elaludt átteszem az utazóágyba és ennyi! :) Imádja a 4 hós kislányom! :) Ha már tud ülni jön a "dudás" hinta! :)
2011. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen az a dudás hinta??
2011. okt. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!