Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hordták a Gyermekeitek...

Adriennjeni kérdése:

Meddig hordták a Gyermekeitek a 68-as ruhákat? (hó-tól, hó-ig)

Figyelt kérdés
nekünk a 62-es pont jó volt, aztán már 68-asra váltottam kb egy hónapja, nem tudom mennyi ruha kellene neki a következő méretig. Hosszú távon azért elhasználódnak a ruhák, ezért érdekelne, hogy kell-e még vennem. 2 melegítője van, egy kardigán, kb. 9 body. ezek újabbak, de van pár használtabb.
2014. febr. 7. 06:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerektől si függ, ikreim vannak 50 kezdtünk, de 3 hónaposan 62 hordtak már , 68 alíg hordták, olyan hiretlen nőttek meg , ők a 74 hordták több ideig és 1 évesen mindkettő már 86 méretet hordott.
2014. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nagyon változó, köszönöm a válaszokat! Amit sikerült leszűrnöm, hogy 62-68-ig kb 2 hónap. Mivel nekem első baba nem tudtam mikor kezd lassulni a növekedés, de akkor 1 éves kor után. :)
2014. febr. 9. 03:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!