Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes gyermeketek milyen...

1 hetes gyermeketek milyen idokozonkent ebredt enni?

Figyelt kérdés

Hetfon lesz egy hetes, igy meg eleg friss neki a vilag. Eleg hamar beindult a tejem szerencsere, es eleg zsirosnak is tunik. Ezt meg a korhazban a szoptatasi tanacsado mondta.


Megfigyeltem az elmult 2-3 napot es az alabbiak szerint ebred enni:

Hajnali 2

Reggel 6

Delelott 10

Delutan 1

Delutan 4

Este 7 (elotte furdes)


6x ebred enni, ami nem keves?

Foleg az este 7 es a hajnali 2 kozotti hosszu kimaradas miatt?

Megfogadtam, hogy ejszaka nem keltem fel. Nem is szeretnem. Viszont ha keves, akkor nappalra "berakhatok" egy ebresztest, csak mikorra tegyem?


Nem fog hamar atallni a napi 5 evesre?


2014. febr. 8. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Érzi ő, hogy mikor éhes. Ha nem sárga, akkor nem kell kelteni enni, minden gyereknek más az étvágya, mellesleg nagyon pici még, hamar jól lakik.
2014. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem kell, ha éhes lenne, felébredne (ha nem sárga). A fiam is kb. így evett, és úgy másfél hónapos kora környékén már végigaludta az egész éjszakát, és kimaradt a hajnali evés.

Én nem ébresztettem fel, hízott, jókedvű volt.

2014. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem sárga nincs ezzel gond
2014. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták.

De még változhat, nálunk kb. két hét után már alig aludt valamit napközben, azt is csak cicin, pár hétig szinte folyamatosan szopott, aztán megint lett rendszer.

2014. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!