Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apára miért mosolyog máshogy?...

Apára miért mosolyog máshogy? Nálatok is igy van?

Figyelt kérdés
apa,ha hazajön-egészen kacéran mosolyog rá a kislányom.hunyorog a szemével,szinte csalogatja.rám is mosolyog-én vagyok vele egész nap-és mégis apa a kedvenc?
2014. febr. 11. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus ne legyél féltékeny:-) Apát nem látja egész nap, persze, h örül neki, de attól még te vagy az anya.
2014. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányaim is ezt csinálták. Már egészen pici korban 2-3 hósan észrevettem, hogy másként nézett rá. Én annak tudtam be, hogy ugye őt is szereti, de mivel engem lát egész nap, apát meg csak este, nagyon örül neki, és ez meglátszik rajta. Jól van ez így, lesz még anyás korszak is, ne aggódj.
2014. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell féltékenykedni :). Folyamatosan változik, hogy épp melyik szülő a libling. Nyilván apát kevesebbet látja és amikor végre hazajön akkor örül Neki. Majd amikor jön a szeparációs szorongás, szó szerint a lábadon fog csüngeni még amikor pisilsz, akkor is :)

A fiam most 3 éves múlt, ő oviban, mi mindketten dolgozunk, apa egy kicsit többet, mint én és apa az isten, reggel amikor felkel az első kérdése, hogy apa hol van? Vagy ha hétvégén dolgozik akkor napi 500x kell elmondani Neki, hogy majd jön csak dolgozik, pedig értelmes kisfiú, csak éppen annyira apás lett megint, hogy csak na.

2014. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy az én drágaságom egész nap egy mukkot nem szólt, hazajött az apja és egyfolytában dumált, vigyorgott. 3-4 hónapos volt ekkor. Na puff. Pedig mindent megpróbáltam nála, csak nem voltam elég izgi. Ez van.:))
2014. febr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!