Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kedvenc arckifejezése...

Melyik a kedvenc arckifejezése, mozdulata stb. -je a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én fiam 2 hónapos és imádom mikor felhúzza a nózija egyik oldalát huncutul és utána nagyot nevet vagy imádom a kis nyelve csücskét ahogy kilóg szopizásnál, meg mikor vadássza a cicim. :D meg amikor kikerekíti nagyra a szemeit, meg mikor össze húzza a szöldökét, mintha azt mondaná, hogy "mi van???, ez nem normális..."
2009. dec. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok, és amikor még nem aludta át az éjszakát a három hónapos kisfiam, és bementem éjszaka etetni szemüveg nélkül, na azt az arckifejezést imádom.Olyan volt, mintha azt mondaná az arcával, hogy azt tudom, hogy az anyukám vagy, de mi olyan furcsa rajtad?Azt is imádom, amikor cicivel a szájában dumál, meg vigyorog.Nagyon cuki.Meg amikor meglát, az az őszinte öröm, ahogy mosolyog.De van, amikor hülyeségeket dumálok neki, néha úgy néz, mintha azt gondolná, hogy ez hülye.
2009. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) hehe. igen a cicis vigyor...
2009. dec. 8. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
jelenleg a kedvenc, amikor pelenkázom, akkor elkezdi legyezgetni az orra előtt a kezét, hogy büdös, és közben éktelenül vigyorog. :))) Persze én tanítottam neki. :))) 1 éves lesz 2 hét múlva.
2009. dec. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem úgy nevet, hogy felhúzza a nóziját :) A másik, amikor kérdőn néz rám, felvonja a szemöldökét.

De igazából pont abban a korban van, mindegy mit csinál, mindig cuki.

Még csak 2 hónapos a babád, most jön a grimaszok java, fogsz még nagyokat röhögni :D :D

2009. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2009. dec. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!