Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vágjátok le a körmét az...

Hogy vágjátok le a körmét az egy éves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Nálunk ez csuda nagy kihívás! Alvás közben nem tudom levágni, mert nagyon éberen alszik, így az kilőve. Fürdés után szoktuk általában megpróbálni, de rettentő akaratos, és nem hagyja, folyton fészkel, ficánkol, kapálózik, elhúzza a kezét. Viszont hosszúra meg nem hagyhatom, mert karmolja magát is minket is. Mit tegyek?
2014. febr. 12. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én cicizès közbe szoktam neki levàgni ès ugy megse mozdul. A làbàt meg ugy h az apja szorakoztattja meg fogja a màsik làbàt.
2014. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Cicizés közben, vagy este mesét nézünk, az ölembe ültetem és közben levágom neki.
2014. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szopizás közben is max 2-3 ujjáról hagyja levágni. Akkor inkább abbahagyja a szopizást, de nem engedi hogy vágjam. Ne is próbálkozzak akkor azzal hogy egyszerre levágjam mindegyikről?
2014. febr. 12. 12:06
 4/15 anonim ***** válasza:
kaja után
2014. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én sem mindig tudom levágni egyszerre. Van hogy az egyik kezén rövid a másikon hosszu a köröm :D
2014. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ekkora korában én is csak pár körmét tudtam levágni egyszerre, az egészet több napra osztottam szét, mindig a lecsapva a látszólag "lelkileg alkalmas" pillanatokra.
2014. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valamelyik másik családtag ölében ül és egy nagyon érdekes könyvet nézegetnek, a mienk zenél is. Így letudom vágni a körmét közben. :)
2014. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a mai napig akkor vágom le neki, mikor elaludt. 16 hónapos, de nem hagyja levágni mikor ébren van, próbáltam, rugdalózik, sír.
2014. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esti fürdés után, ölemben ülve, mese előtt. Tűri egy darabig, majd menne, de nem engedem. Egyre több körmöt enged vágni nyugodtan. 12 hónapos.
2014. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Apja karjában volt kisebbnek, aztán szoktam etetőszékben, most hogy már 1,5 éves, áll a fellépőn a fürdőszobában a mosdónál és bambul. Már villámgyorsan vágok. Alvás közben sose csináltam.
2014. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!