Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel csillapíthatom?

Mivel csillapíthatom?

Figyelt kérdés

kislányom nagyon náthás!Rettenetesen folyik az orra és már sír ha hozzáérek!Szívni sem engedi már annyira fáj neki!

Mivel csillapíthatom a fájdalmát??


2009. dec. 8. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Viburcol kúpot próbáld ki. Homeós dolog. Szegénykét sajnálom, jobbulást nektek.
2009. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Konkrétabban én arra gondoltam,hogy a kis orrát mivel tudom kenni hogy ne fájjon szegényemnek ha megtörlöm vagy ha szívom!

Köszönöm a válasz és igyexünk meggyógyulni!:)

2009. dec. 8. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Hu nagyon sajnálom a picidet!!

Jobbulást kívánok!!

De lehet egy kérdésem?

Ugye nem oltattad be H1N1 ellen???

Üdv egy 16 hós baba anyukája

2009. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsika, én ha nagyon náthás vagyok, és kidörzsölődik az orrom, akkor sima gyógyszertárban kapható vazelinnel kenem be. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de szerintem azt lehet használni. Az nem is csíp.Első vagyok.
2009. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

21:33.as válaszolónak:Nem oltattuk be és nem is fogjuk se őt se magunkat!!Mi nem hiszünk ebben az oltásban és ráadásnak én még tojásfehérjeallergiás is vagyok!Köszönöm válaszod!

21:48-as válaszolónak:Holnap első dolgom lesz venni a patikában olyat!Nagyon sajnálom szegényemet de muszály szívni és törölni az orrocskáját!!!Köszönöm válaszod!!!

2009. dec. 8. 21:53
 6/9 A kérdező kommentje:
1éves a kislányom!!
2009. dec. 8. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A "vazelines" vagyok. Még annyit fűznék hozzá, hogy jó vastagon bekenheted vele. Felét úgy is leszedi majd a drága.Tényleg nem fogja csípni, kisfiamnál is ezt fogom tenni ha ilyen bajunk lesz.
2009. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi sem oltattunk egyébként, a "vazelines".
2009. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!Majd legfeljebb akkor kenem be mikor aludni megy!
2009. dec. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!