Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az lehetséges, hogy a 8 hetes...

Az lehetséges, hogy a 8 hetes kisfiamnak elkezdtek nőni a fogai, ha igen mivel csillapíthatom az ínye viszketését, feszülését?

Figyelt kérdés

Folyton a fogínyét masszírozza az oklével. Tömködi a kezemet a szájába. Ráharap a kezemre és "morzsolgató" mozgást végez a fogínyével. Csurog a nyála.


Éhségtől függetlenűl csinálja ezt!!!


2008. aug. 5. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

homeos szerek listája, ezeket találtam Neked!

BORAX 9 CH, napi 3-5x5 golyó

Aftákkal kísért fogínygyulladás esetén, ha a baba a cumit és a szopást is elutasítja.


CHAMOMILLA VULGARIS 15 CH, félóránként-óránként 5 golyó

Fogzáskor dühös, szeszélyes csecsemők szere. A baba egyik arcfele piros, a másik sápadt. Csak a ringatás nyugtatja meg.


PODOPHYLLUM PELTATUM 9 CH minden kakilás után 5 golyó

A fogzás idején reggelente vizes hasmenés jelentkezik, gyomorkorgással. A baba fájdalma hason fekve enyhül

2008. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors választ. hasznomra volt !!!
2008. aug. 5. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a fogai jönnek, talán ez még túl korai. Az én babám 6 hós múlt és hónapok óta produkálja szinte ugyan ezeket.
2008. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai még a fogzás. Az én babám is 8 hetes és Ő is csinálja ezt. Egyszerűen csak felfedezte a kezét és az öklét, ezután jön majd a nagyújja.
2008. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat !
2008. aug. 6. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!