Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kivitelezhető? Utazásko...

Hogyan kivitelezhető? Utazáskor szoptatás?

Figyelt kérdés
8 órás az út nagyrészt autópálya. Pár hetes a baba és kb. 2 óránként eszik de minimum 40 percig...
2014. febr. 13. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

mikor éhes félre álltok, beülsz hátra és megszoptatod...

menet közben ne szoptasd, nem ér annyit az egész, akkor majd a 8 órás út lesz 14... ennyi.

esetleg ha elfogadja a cumisüveget akkor 1 adag lefejt tejet vigyél magaddal, az első etetéskor az még biztos nem romlik meg ha nem fűtitek túl az autót

2014. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor nincs más választás mint megállni. de amúgy lehet hogy az autóban nem fog olyan gyakran kelni.én azt tapasztaltam hogy többet aludtak ott mint a saját ágyukban.
2014. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi mindig megálltunk és megszoptattam. De való igaz, hogy az autóban többet aludt nekem is babaként. Nekem is itthon 40-50 perceket szopizott, de utazás közben nem engedtem neki, hogy cumizzon és bóbiskoljon rajta, így ez is csak 20-25 perc volt.
2014. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velünk egyszer volt, hogy üvöltött a baba és nem tudtunk félreállni. Hát én elővettem és csúnyán szólva "belógattam" neki. A hordozó ugyanúgy be volt kötve és a pántját sem hajtottam le. Tehát a baba ugyanúgy biztonságban volt, csak én voltam teljesen kicsavarodva. De simán meg lehetett oldani. Azóta mindig így csináljuk.
2014. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem akartok/ tudtok annyiszor félreállni nekem ami a legjobban bejött: olyan mellszívóm volt aminek a tejgyűjtő részére volt ráillő cumi szóval így egy cumisüveg lett belőle. Bárhova mentünk nálam volt zacskóban sterilizálva ,gyorsan lefejtem a tejet és adhattam is oda neki. Persze ezt csak egyszer tudod megcsinálni mert utána nem tudod rendesen eltakarítani de egy félreállás és egy ilyen lehet elég 8 órás úton mert általában a kocsiban jobban alszanak a picik.
2014. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!