Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon bukós a babám 6 hetes,2...

Nagyon bukós a babám 6 hetes,2 hónapos státuszon megkapná a rotarixet, de félek kihányja várjak 3 hós koráig az első adaggal? Javulhat addig a bukás?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj! Az én babám is nagyon bukós volt, és az is maradt egészen a hozzátáplálásig. Más anyukák is arról számolnak be általában, hogy a hozzátáplálásnál javult a helyzet. Meg azért sem várnék, mert ha egy hónap múlva kicsit beteg lesz, nem kaphatja meg az oltást, és esetleg kicsúsztok a 24 hétből (addig javasolt a kettőt megkapni). Ne vidd tele hassal az oltásra, persze éhesen se, evés után egy-két órával legyen az oltás. Az én bukós babám is megkapta, nem volt belőle probléma.
2014. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lányom még 8 hónaposan is bukott, úgyhogy szerintem se várjatok, már ha be akarod adatni.

Én ezt nem adattam be, de bármit is kapott szájon át (pl. betegségnél fájdalomcsillapítót vagy ilyesmit), akkor azt sohasem bukta ki. Csak, akkor bukott, ha rendesen szopizott, evett, ivott.

Így szerintem 2 étkezés között kapja meg a rotarixet, és akkor reméljük nem lesz gond.

2014. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is bukós volt a babám de aztán kiderült hogy nagyon híg volt a tápszere amit használtunk azt váltottunk is és az helyre hozta. próbálj beszélni a gyerek orvossal hogy nem e váltanátok tápszert. Kórházban a Milumilt kapta ezt bukta ki azt váltottunk a Humana baby fit plusra ezt eszi a mai napig 10hós.
2014. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,sajnos evés után 2 órával is képes bukni....anyatejes javarészt nem tápszeres.
2014. febr. 15. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne adasd be egyáltalán, előbb járd jól körül a kérdést, mármint rota ügyben. B
2014. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bukásra mi azt csináltuk, hogy szopi vagy tápi után ölbe tartottuk félig állítva kis szögben döntve magunk előtt legalább 20 percet. Nem csak 5-10 percet, amíg túl vagyunk a büfin. Mondhatnám azt is hogy lehet refluxos is volt, de ez nem vizsgálták. A lényeg, hogy hónapokon át megcsináltam kajálás után. Szépen elmúlt neki, mindenféle beavatkozás nélkül. Általában sokat buknak a babák, de vannak extrém esetek. Mindenkinek ajánlom ezt a módszert, persze a gerincére vigyá
2014. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(előző)

...vigyázva. A lényeg, hogy evés után ne legyen hamar hanyatt fekve, se hason.

2014. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!