Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan ünnepeltétek babátok...

Hogyan ünnepeltétek babátok első születésnapját?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Meghívtuk a nagyszülőket és a nagynéni-bácsi párost, a délutáni alvása utánra. Csináltam fasírtot, majonézes krumplit, francia salátát, pogácsát, és egy tortát, ami tejmentes volt. Volt rajta gyertya is.

Megjöttek alvás után, kicsit kimentünk szeptemberben a ház elé a játszótérre együtt, mindenki játszott vele. Bementünk, ettünk, - babó nem igazán akart semmit enni, főleg nem a tortát:-)- mindenki adott neki ajándékot (házaspáronként) kibontotta, játszott velük, mindenki játszott ővele, éééés megtette nagymamája két szép szeméért élete első önálló lépését:-)

Szóval csudajó szülinap volt. Aztán kora este mindenki szépen hazament, a kisasszony evett pár falatott, fürdött, és ment aludni:-)

2014. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy kezdődött,hogy délelőtt,amikor mentünk a tortáért,egy szembejövő nekünk jött autóval és letörte a visszapillantót. egyből rendőrt hívtunk,mert egy rikácsoló vénasszonnyal kerültünk szembe,amolyan "márpedig az ég zöld,mert én azt mondtam" típusúval,így legalább másfél órás csúszásban voltunk. 2-re jött mindenki,már nem tudtam feldíszíteni a házat,gyors kipakoltam a ropikat,sütiket és ennyi. Amikor megérkezett mindenki,akkor elénekeltük a "boldog,boldog szülinapot" c. nótát,majd torta,végül ajándékok kibontása. Nem volt semmi extra,mi futottunk a gyerek után,a többiek pedig ettek-ittak-beszélgettek :)
2014. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lufikkal és egyéb dekorációval feldíszítettük a szobát és áthívtuk a nagyszülőket.Zene,gyermekdalok,tánc és tortaevés természetesen.És kapott egy IKEÁS sátrat mert imád bújkálni.Imádja.

[link]

2014. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyiékkal ettünk finomat, meg vettünk egy tortát amiből persze a lányom nem kapott.

Anyukám vett neki egy játékot jelképesen, de még úgysem fogta fel.

Majd jövőre már kap tőlem is ajándékot és ehet tortát is.

2014. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felmentünk pestre a rokonaimhoz és ott.Páromnak sajnos senkije nincs már,így hát oda mentünk én rokonaimhoz,mert nekem elváltak szüleim ,így külön család van kettő,és vannak még nagyszüleim is,így volt hová menni.

Apáméknál és anyáméknál is volt torta neki,rokonok,ajándék.Ennyi volt kb az ünneplés.El volt,de hát nem aludt sosem idegen helyen,így több volt a szenvedés,mint az öröm :D

2014. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Off: 2-es,nem vettél semmit a gyereked ELSŐ SZÜLINAPJÁRA???? Nekem ez nagyon durva,már bocs. Jövőre már érteni fogja??? Mit kell ezen érteni? Ha majd visszanézi az első szülinapjáról készült képeket,akkor mit mondasz neki? Nem vettem,mert úgysem értetted volna? De ha már venni nem vettél,legalább készíthettél volna valamit. Nem azért,mert érti,vagy nem érti,hanem mert a GYEREKED és egyszer volt/lesz csak 1 éves... Nem kell tízezrekért ajándékot venni,de legalább valami apróság,vagy valami... Hát ez most betette nekem a kaput. Az meg hogy én cibálom a gyerekem a rokonokhoz a szülinapján,szintén elég érdekes. Jöjjenek ők,elvégre az én gyerekemnek van szülinapja,nem nekik,ez így illik. Na,mindegy. Bocsi kérdező,de ez kicsapta nálam a biztosítékot...
2014. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Délelőtt mentünk a tortáért, csináltunk kókuszgolyót, pogácsát sütöttem, aztán alvás délután a fiamnak, alvás után jöttek a nagymamák-nagypapák, nagynénik, keresztapa. Díszítést nem vittem túlzásba, pár db lufi lett felfújva. Amikor ideért a vendégsereg, koccintottunk egyet, majd jött a torta, ajándékok. Kb 2 órát voltak itt, mindenki beszélgetett mindenkivel, aztán fürdés-alvás :)
2014. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!