Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan a gondozásom alá...

Hamarosan a gondozásom alá kerül egy 3 éves kicsi lányka. Ilyen fiatal gyerkőccel nem volt még dolgom, mivel tudom őt lefoglalni és egyebek?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés, de hogyan, miként kell bánni egy 3 évessel, mi az amit már tudhat, és miben kell segítségére lenni?


Egy család 2 kisfiára vigyázok napi szinten, de ők már 8 és 9 évesek, nyilván önállóbbak mint egy pici lány. Most fogja haza hozni az anyuka mert külföldön voltak a nagymamánál aki beteg volt, eddig csak Skype-on láttam a picurt, nagyon elevennek és beszédesnek tűnt.


Gondolom ők is el fogják mondani, hogy mit és hogyan kell, de azért kicsit szeretnék puhatolózni.


Pl milyen játékokat lehet játszani velük, mire kell nagyon nagyon figyelni...anyukák segítsetek :)


2014. febr. 14. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden gyermek más és más! Az én lányom 3evesen elment wc-re egyedül de nadragot begombolni hasonlók segitsegre szorult! H mit tud és mit nem majd kitapasztalod! Jatekok memoria de csak 8-10parral! ! puzzle, rajzolas, gyurma, 3evesek már szeretnek szerep jazmtekokat játszani pl kiskonyha ott főzni, hercegnőnek öltözni, fodrász, orvososat! Epiteni is szívesen epitenek ebben a korban! Deez fugg a gyermektol h milyen típusú! Remélem azért segítettem vmit!
2014. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 3 évesek is már eléggé önállóak. Elmondja ha szeretne valamit. Egyébként a rajzolás, festés, gyurmázás (esetleg sóliszt gyurma, mert azt száradás után festeni is lehet) viszonylag sokáig lekötik őket.
2014. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm mindkettőtöknek :) Hasonlóakban gondolkodtam én is, de adtatok új ötleteket is :)
2014. febr. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!