Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés lehet ettől?

Hasmenés lehet ettől?

Figyelt kérdés

10 hetes babám eddig két naponta kakilt. Tegnapelőtt azonban reggel kétszer (mindkettő fele volt kb annak, amennyit egyébként szokott, így nem tulajdonítottam neki jelentőséget) és délben még egyszer, de az már inkább csak egy kisebb folt volt. Viszont a második és a harmadik hígabb volt. Tegnap megint kétszer kakilt, és eléggé híg, vizesebb volt. Színre, szagra semmi változás. Orvoshoz már nem tudtam vinni, mert addigra már nem rendelt.

Ma még nem volt semmi. Közérzete nagyon jó, láza nincs, nem hány, nem köhög, nem tüsszög, tehát ezt leszámítva semmi nem látszik.

Nem tudom, hogy vigyem-e ügyeletre ha megint hígabbat kakil, vagy várjak hétfőig, amikor lesz a doki.

Az is megfordult a fejemben, hogy lehet-e attól, hogy három napja reggelire karamellás tejet iszok (két bögrével)?


2014. febr. 15. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs okod aggodalomra, szerintem ez még nem hasmenés kategória.

Azért itasd, szoptasd minél többet.

2014. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!