Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyi az esélye hogy vöröses...

Menyi az esélye hogy vöröses szőke haju babámnak megváltozik a hajszine?

Figyelt kérdés
Ha ràmegy a fény akkor érdekes vöröses a haja amugy meg szőkés barna most 3honapos ugye megvàltozik és nem lesz vörös neki pàromnak vörös a borostàja de amugy meg szőkès barna ő is
2014. febr. 15. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De akkor mégis, hogy szülhettél egy vörös szörösnek ha undorodsz tőle?

Én sem tudok félvér gyereket elképzelni magamnak, de nem is állnék le fekete emberrel. Elég logikus összefüggés van közte.

2014. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Ha nem bírod a vöröset, akkor miért vörös az urad?
2014. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Jellegzetes szaguk van...miért kaptam 0-át? Mert saját dolgaomat megosztottam? Hajrá szmöre banda:D
2014. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is iylen volt a hajam, most világos barna vagy sőtét szőke, de nem vörös.
2014. febr. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem aranyszőke hajam volt kb 3 éves koromig - félig cigány vagyok - utána sötétbarna, majdnem fekete lett. Ehhez papírfehér bőr társul. Kérdező, engem kiraktak anyámék a napra és teli lettem anyajeggyel (nem tetszett nekik a fehér bőröm, égési sérüléseim is lettek). Ezt viszont ne csináld a gyerekeddel!
2014. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Párom vörösesbarna volt kicsinek,a lányunk is úgy született.

Aztán a rendes haja meg már sötétszőke,de világosabb,mint enyém vagy páromé,mert mi is sötétszőkék vagyunk,bár én meg tejfölszőke voltam 6-7éves koromig.

Páromnak is tarka a szakálla egyébként,szőke,fekete,vörös a szőkésbarna hajához (bár kopaszra nyírja már jó pár éve)

2014. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!