Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos csak tápszeres...

Egy hónapos csak tápszeres babának hány ml-t kéne ennie egy étkezés alkalmával? A tiétek mennyit evett ennyi idősen?

Figyelt kérdés
A miénk 130-150ml-t eszik, nem sok ez???
2014. febr. 15. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Testsúly alapján szokták kiszámolni, mi lenne az ideális. Van egy képlet hozzá: kg×150÷étkezések száma.

Na, az enyém ennél sokkal kevesebbet evett. Mindig szálolgattam írtam mennyiket eszik. Rengeteget idegeskedtem miatta, teljesen feleslegesen, mert mindig jó volt a súlya.

2014. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ahogy az első írta! Nekem a kislányom 1 hónaposan, úgy 60-80ml evett.

De ha magunkból indulunk ki, mi is annyit eszünk mikor éhesek vagyunk, amennyi megtömi a hasunkat;-)

2014. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyèmet,màr a korhàzbn úgy hivtàk,mohó Levente :) Míg a többi baba 40-50 milivel jôl lakott,neki 70-80mili kellett.Szerintem ne aggódj!

Lehet kèsöbb megàll,de adj neki amennyit kèr.Az lenne nagyobb baj,ha nem enne.

2014. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is megevett ennyit mint a tiéd nem sok, nagyobb étvágyú gyerek!
2014. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már a kórházban 120 ml-t ivott, egy hónaposan 150 ml-t, 2 hónaposan 180 ml-t. Halálra paráztam magam miatta, miközben a férjem orvos, és állandóan mantrázta, hogy N E M B A J! :))) Evett, aludt éjjel végig, nappal kb. hat hetes korától állandó mosoly volt, és láss csodát, bár már 3 hónaposan is megivott 180 ml-t egy alkalommal, 15 hónaposan is az volt a max. amit elfogyasztott. A súlya-hossza mindig tökély volt, szóval ha jót akarsz magadnak, rám hallgatsz, és ezen nem stresszelsz. :)


23 hónapos csaj anyukája.

2014. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!