Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babák mennyit...

9-10 hónapos babák mennyit esznek naponta egy étkezés alkalmával? Mondjuk hány gramm tejpépet vacsira?

Figyelt kérdés
9 hós lányom a főzelékekből és a tejpépekböl is kb.15-20 grammot eszik, ha gyümölcsöt kap,akkor megeszik kb.40-50-et is. Szerintem ez kevés, hiszen éjjel még kér enni. Még szopik napi legalább 3szor és éjjel is kb. ennyiszer.Olvastam hogy 180-200 ml-t kellene enniük a tejpépből.
2009. febr. 11. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
10 hós kisfiam 180-200ml-t eszik főziből, gyümiből,tejpépből, még 4x szopizik. Neki ennyi kell, de ha a kislányod jókedvű, mosolygós baba és nem fogad el többet egy étkezés alkalmával és a súlya is rendben akkor nincs mit tenni, sztem :)
2009. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hós,este és reggel 220-230 ml tejpépet eszik,uzsira és tízóraira 1 üveg babadesszertet(az 190ml),ebédre 220 ml főzeléket.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!