Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 9és fél hósan kb...

A kisfiam 9és fél hósan kb 9és fél kiló. (Ha nem több). Ugye 1 éves kor után már nem fog ilyen intenzíven hízni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy 1 éves koruk után már lelassúl a hízás.Ez igaz?Most veszek neki egy sport b.kocsit,ami max 15 kilóig jó.Kb mennyi idős koráig fogjuk tudni használni?
2014. febr. 19. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kisebbik volt csak anyatejes hónapig, mégis úgy nézett ki, mint egy kövér kismalac, mindenki azzal piszkált, hogy olyan zsíros a tejem mint a fókának, hogy így dagad a gyerek. Utána is olyan volt kislány létére, mint a kövér kopasz egybenyakú kidobóemberek.


Úgy 1 éves korára tényleg formásodott, ovis kora óta meg kifejezetten soványka.

2014. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom volt 9 hónaposan 9 kiló... Egy évesen pedig 11,5 kg.. meg voltam én is rémülve, mi lesz, ha így marad... Két éves korára már kifejezetten sovány volt, most 5 éves, és inkább vékony mint húsos.. :) Vettünk neki mi is sportkocsit, sose felejtem el, 3 hétig tudtuk használni, napra pontosan szinte 1,5 évesen kiszállt belőle, és soha többet nem ült bele, csak tolni akarta, úgyhogy elajándékoztuk a 3 hetet használt kocsit. (A barátnőm 3 éves koráig tudta benne tologatni a lányát).
2014. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem tűrte a babakocsit. amint ülni tudott, kivetette, cipeltette magát, én meg tolhattam az üres kocsit is pluszban. Egyszerűen utálta a babakocsizást, mindig sírt, nyavalygott, amint kivettem, belém kapaszkodott, és minden jó lett. Amióta járni tud, inkább sétál mellettem. Amúgy a súlya miatt még simán tudnánk használni a kocsit, mert két és fél éves, 11, 5 kg. :)
2014. febr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hónaposan volt 9 kg, 1 évesen 11,5 kg, most 20 hónaposan 15 kg és 90-92 cm. Viszont babakocsit már kb. november óta nem használunk, mert motorozni és szaladni sokkal izgalmasabb. Ne izgulj, valószínűleg mire a fiad 15 kg lesz, már nem kell a babakocsi.
2014. febr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a te fiad még jó súlyban van az enyémhez képes nekem kislányom van pont ma 10hónapos és kb 11kg (ha nem több) én is most szeretnék neki venni de nem tudom én se hogy milyet.
2014. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem fog annyira hízni,nekem is 9,5kiló volt annyi idősen.Most 16hónapos és 11,5-11,7kiló.12hónaposan volt 10,2.

Ezzel bőven kihúzzátok míg rendesen jár már kocsi nélkül.

2014. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10,5 kg volt 9 hónaposan. De arányos a hosszához, szóval nem volt dundi, csak kis vaskos. Most 16 hónapos és 11,8 kg, szóval láthatod, 1,3 kg a gyarapodás 7 hónap alatt. pedig makkegészséges, rendesen eszik, csak ugye: rengeteget mozog.:) Amint elkezd a tiéd is, szépen lelassul a gyarapodás is. Hát a kocsi az szerintem jó lesz, amíg tolni kell, lehet másfél-2 éves korában már nem is marad meg benne, csak menne. Az én fiam sokszor inkább tolja.:)
2014. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 24. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!