Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a babám az én...

Lehet hogy a babám az én génjeimet, hajlamomat örökölte?

Figyelt kérdés

Vajon már ilyen kicsi korban ezt észre elehet venni?

Világ életemben sovány voltam.Ehetek bármiből bármennyit,akkor se hízok.Nem vagyok rá hajlamos.

Pedig nagyon sokat eszem,és az édességet sem vetem meg.Mégis 166cm és 45 kg vagyok,és ez van már jó rég óta.

Lehet a babám is ilyen típus.6 hónapig csak anyatejet kapott,utána kezdtük a hozzátáplálást.Szépen fogadott mindent.Most 14 hónapos ,azt eszi amit mi.Mindent megeszik,nem válogat, szeret is enni,de még cicizik is mellette.A súlya mégse gyarapszik annyira.

Jelenleg 9800 g.

Szerintetek lehet összefüggés?


2014. febr. 20. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Ne izgulj ezen. Az én nagyobbam is ilyen volt, és most se egy hájas... Pedig én csak tinikoromig voltam nagyon vékony, aztán olyan átlagos/szélesebb csípőjű lettem. Lehet ezt örökölte. Ha másban szépen fejlődik, és nem nagyon ingadozik az étvágya, akkor ő ilyen.
2014. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés,de inkább kamaszkori hormonváltozáskor derül ki kire ütött.Barátnőmék babája is hónapok óta 8,5kiló és 11hónapos.És szülei átlagos testalkatuak,illetve édesapja testesebb.És neki nem is eszik a kicsi nagyon.Én lányom nagyon magas és testes is 16hónaposan,pedig apja vékony,én meg alapból nem lennék az.Enyém enne egész nap,ha elé lenne téve mindig valami.

Enyém 14hónaposan lehetett úgy kb 11 kiló,de 84centi.

2014. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó a babád súlya. én is olyan vagyok mint te, kisfiam 1 évesen 9kg volt.

most 4 éves, 20 kiló. egyáltalán nem sovány, én 4 évesen már látványosan ropi voltam.

szerintem még 1-2 év mire kiderül nálatok

2014. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó.Csak itt is sokszor olvasom,hogy már 7-8 hónaposan,

9-10 kiló a baba.Az enyém meg még alig 10 kiló.

Bár ehhez 80 cm.

2014. febr. 20. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!