Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Körülbelül mennyi pénzt...

Körülbelül mennyi pénzt sporolok azzal, hogy babám féléves koráig anyatejes?

Figyelt kérdés
Főként tapszeres anyukák válaszát várom. Mennyibe kerül az első 6 hónap kb tapszerrel? Nem vagyok képbe az árakkal.
2014. febr. 20. 12:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
57%

Én 90%-al kaptam a tápszert,anyatejet hoztam a gyűjtőből.Volt hogy annyi tejet tudtak adni,hogy csak estére kapott tápszert 1x.

De ha totál tápszert kapott volna,akkor 3-7nap egy doboz,ami sima felírással 2400ft kb.Logikusan mikor nagyobb volt már,3nap lett volna max egy doboz.De legolcsóbb tápszer is kb 1600-1800ft.

2014. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%

szerintem semmit nem spórolsz vele. a tápszereseknek plusz kiadás ;)

de mondjuk legyen 50.000.-, szerintem reális. enyém nagyobb korában volt tápszeres pár hónapig tejallergia miatt és havi 10E volt

2014. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Kb. havi 4-5 ezer Ft-ba került a tápszer felírva az első fél évben. Ez egy jó minőségű, speciális, bukós babáknak való tápszer és soha nem spóroltam vele, ami megmaradt öntöttem ki. Magyarul ennél még jóval kevesebbe is kerülhet.
2014. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
havi 3500
2014. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
45%

milyen fura kérdés:) ha ingyen lenne a táp, nem szoptatnál, vagy mi?:)

600 gramm 2600 HUF támogatással, szerintem 23 napra lehet elég. nekem 4 napig elég két gyerekre, de ők egy nap 1-2-3 alkalommal esznek csak tápot.

6 hónap után is kell majd azért a tápszer egyébként.

2014. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, bocsánat 300 gr fogy el ennyi idő alatt.
2014. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
62%

Én nem tudok a kérdésre válaszolni, mivel egyszer vettem tápszert, azt amit a kórházban felírtak... végig anyatejes volt a babám.


Szerintem nem azért kérdezte a kérdező ha ingyen lenne a táp akkor azt adná, hanem csak jól esik neki látni, hogy ebből a szempontból is jobb, ha anyatejes a gyerkőc ;).

2014. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem spórol valaki ezzel, hanem a tápszereseknek plussz kiadás.

Ès ha nem eteted a gyereket meg éhen hal, azért kicsit úgy érzem, hogy az aki azt gondolja de frankó anyuka mert szoptatással spórolt az megint azt akarja mondani, hogy milyen rosszak azok az anyukák akik tápszereznek, még a pénzt is kidobják az ablakon.

2014. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ilyen megfontolasbol tettem fel a kerdest, mint ahogy a 7es válaszoló gondolja. Koszi, hogy így kisarkitjatok, en imádok szoptatni es örülök, hogy tudok.
2014. febr. 20. 13:21
 10/42 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszem hogy ezzel le akarta volna nézni a kérdező a tápszerező anyákat... jesszusom!

Én sem nézem le őket, de hagy legyek már büszke magamra, hogy sikerült a babámat szoptatnom ráadásul úgy, hogy a tápszer ízét még csak nem is ismeri. Miért ne lehetnénk erre büszkék mondjátok már meg?

2014. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!