Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nátha, megfázás fertőző?

A nátha, megfázás fertőző?

Figyelt kérdés
Egyik bnőm ma meglátogatna minket de kicsit takonyos és nem szeretném ha 7 hónapos babám elkapná.
2009. dec. 11. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha meg van fázva náthás,folyik az orra ne menjen most hozzátok.Ezt minden értelmes ember tudja!!!

Ha beteg akkor nem megy látogatóba pláne nem kisgyermekes családhoz.

Nyugodtan szólj neki menjen ha jobban van.Ezen nincsen mit megsértödni.

22 hós és 27 hetes km.

2009. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mivel ezt a náthaVÍRUS okozza. Tehát fertőző vírus.
2009. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sima nátha, megfázás, akkor lehet, hogy nem fertőző, de ki a kutya tudja azt megmondani, hogy sima megfázás-e? Biztosan nem engedném, hogy jöjjön, mégha sértődés is lenne belőle, bár szerintem is épeszű ember megérti és nem megy taknyosan kisbaba közelébe. Főként most nem. 18 hónapos kislány anyukája.
2009. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A náthát leggyakrabban vírus okozza, sztem inkább ne menjen hozzátok ha beteg, az a biztos.
2009. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Ha megfazas, akkor nem kapja el , en is most huztam vegig es 6 hos lanyomnak semmi baja, pedig meg csak szopizik, de ez nem virusos es nem terjed. Ha tudja hogy egesz biztos csak megfazott, akkor mehet szerintem, de ha nem, akkor varjon meg amig elmulik.

2009. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia!Ennyire azért nem kell rettegésben élni.Ha kezet mos,és kendőt köt a szája elé a barátnőd még karba is foghatja.Egy megfázás nem olyan szörnyű.Ne féltsd a picurid ennyire,csak a józan keretek között.Ahhoz hogy erős immunrendszere legyen...
2009. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem lesz baja a kicsinek ha egy olyan ember megy a közelébe aki fújja az orrát stb.

nem tudom a családádi állapotokat, de tegyük fel ha egy baba apja megbetegszik, akkor most ő se vehetné karba vagy mi? és ha véletlenül te fázol meg valahogy??

2011. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!