Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok válaszát várom akiknek...

Azok válaszát várom akiknek az elsö pár honapban teherbe esni,1,2,3honap alatt?

Figyelt kérdés
szeretném tudni mennyi annak az esélye h sikerült a 2.honapban
2014. febr. 24. 23:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem az első hónapban jött össze. Sajnos a második nem maradt meg, de az elsőből van egy drága másfél évesünk.
2014. febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

1gyereknél én is számoltam, mikor lehet peteérés, sűrítettük az együttléteket, ilyen tea, evitamin, mindent néztem mi a jó ilyenkor... tisztára rágörcsöltem, hogy gyerek legyen! kb 4hónap után tökre kezdtem bedepizni, hogy nekünk sose sikerülhet!! :( Aztán hirtelen júnisban, a munkahelyemen iszonyú sok munkám lett, mert 1kollega elment és sokan voltak szabin, és valahogy giga mennyiségű anyag is érkezett, dolgoztam éjjel nappal- nem figyeltem semmire- de nem tudatosan- nem volt energiám mással foglalkozni. Elmentünk 3napos hétvégére iszonyú meleg volt, töxarul sikerült, és mégis ebben a béna-fullos hónapban, mikor végkép nem gondolam volna, sikerült összehozni egy babát!! :)))

A másodiknál a 2. hónap hozta meg az eredményt, az első hónapban biztos, hogy rosszkor voltunk együtt, mert második hónapra vettem LH tesztet és teljesen máskor volt peteérésem, mint ahogy én gondoltam-számoltam! :) 2.hónapban így a tutira mentünk és be is jött! :))

3. gyereknél meg az volt- amit poénból szoktam mondani, hogy csak rámnézett a féjrem, mert abban a hónapban 1x voltunk együtt, mert betegek voltak a gyerekek és a férjem is kórházba került. Mire kijött, már vártam a hírrel, hogy hamarosan nagycsalád leszünk! :)))

31-35éves korom között szültem.

2014. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
3. Honapban sikerult, PCOS-val es IR-rel volt nehezitve a palya, de nem csinaltunk semmi extrat, csak egyutt voltunk.
2014. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
nálunk is az elsö együttlét alkalmával összejött a baba, pedig szinte biztos voltam benne, hogy kell nekünk min. 3-4 honap..
2014. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én 28 voltam, a férjem 29. Ovulációs mikroszkópot használtam, még a tervezésnél nem szedtem semmilyen vitamint, csak mikor kiderült, hogy úton van (főleg, mert szinte semmit nem bírtam enni hetekig a rosszullétek miatt)...és az 1. hónapban összejött :)
2014. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nekünk rögtön a legelső alkalommal összejött, ahogy eldöntöttük, hogy jöhet a baba, ha akar. 32 évesek voltunk ekkor.

Én semmi különöset nem csináltam, nem szedtem semmit, igazából nem is gondoltam, hogy ennyire hamar megfogan a baba. 14 évig szedtem előtte fogamzásgátlót, 3 hónapot kellett kihagyni, mielőtt nekiállhattunk próbálkozni. Ráadásul a korom és a súlyom is orvosilag visszavető tényező (bár a nőgyógyászom ezt nem egészen így gondolja).

Én sokat gondoltam arra, hogy mennyire szerencse vagy bármi más kérdése, hogy az ember ki tud hordani egy babát. A tesómék 5 évvel fiatalabbak nálunk, egészségesek, 3 év alatt jött össze a baba nekik úgy, hogy már a meddőségi kezelésen gondolkoztak.

2014. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

2.hónapban lettem terhes. Nem szedtünk előtte semmit, ráadásul én 32, párom 37 éves volt.


Kislányunk 3,5 éves múlt

2014. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Az első hónapban sikerült. :) Amíg ki nem derült a pocaklakó, addig nem szedtem semmilyen vitamint. Én 22 vagyok, párom 23, a kis csöppség pedig lassan 3 hónapos. :)

Sok sikert nektek is!

2014. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
nekunk elsore osszejott :) 14. heten vagyok
2014. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Az első fiam 7 hónap próbálkozásra jött össze (akkorra tisztázódott le néhány körülmény ami zaklatott - tehát a lelki teher nagyon közrejátszott).

Megszületett, majd az első mensivel újra teherbe estem, most már van két csodaszép kisfiam, nincs egy év köztük.

2014. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!