Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány darab popsitörlőt...

Ti hány darab popsitörlőt használtok el 1 kakis pelusnál? (fiús anyukák válaszát várom)

Figyelt kérdés

A férjem indíg mondja hogy 1 darabot használjak mert elég annyi.

Ezért kíváncsi vagyok ki mennyit használ.Mert nekem nem elég 1db.


2013. dec. 16. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Változó, mert a kaki állagától és mennyiségétől is függ. Van, hogy elég 1 kendő, de mikor hígat, és sokat produkál, van hogy 3-at 4-et is be kell vetnem a tisztaság érdekében. Átlag kettővel amúgy megoldom.
2013. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mióta eszik, és szilárdabb a széklete, azóta nekem 2 elég, nagyon ritka, ha kell több is.
2013. dec. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rám is rámszóltak, híg kakánál sokszor elhasználtam 6-ot, mostanában "normál" állagúnál csak 3 megy el. 3-nál kevesebbet még sosem használtam, általában a harmadiknak is lesz egy kis színe, ezért kell nekem ennyi.
2013. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én amúgy 2 t használok.

Azt hittem én vagyok az egyetlen akinek megmondják h.hány db ot használjom.ezek szerint nem.kicsit jobban is érzem magam. :)

2013. dec. 16. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem még csak akkor sikerült egy darabbal megoldanom,amikor egy bogyót nyomott :D ha hígabb, vagy még a kukaca is kakis, inkább letusolom a fenekét. Átlag 2-3-at használok a törlésre.
2013. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-nál többet soha nem használtam. Nagyrészt 1 elég volt régen is. Most 2 éves, sima kakinál elég 1, durvábbnál 2, ha nagyon gáz, megy a zuhany alá.
2013. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyet sem, ha otthon vagyunk, mert lemosom vízzel és szappannal.
2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14 hónapos a Fiam. Amikor igazi anyatejes kakija volt akkor kb. 3-4-et hazsnáltam. Most már csak 2-őt. Ritka hogy ennél többet!
2013. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én átlag kettőt, attól függ mennyi a "cucc" :).

De az első adagot eleve letörlöm magával a pelussal(úgy az első-belső részével, ahogy kibontom és még alatta van, mindjárt törlök egyet vele), és ezzel már tök jól lejön a nagyja.

Aztán a maradékot lenyalogatom a törlőkendővel.

2013. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én min. 3at szoktam előre kivenni, de van, hogy még kell 1-2 változó.
2013. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!