Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől változott meg a babám...

Mitől változott meg a babám alvása?

Figyelt kérdés

A kislányom 7 hónapos koráig kb 2x kelt fel éjszaka szopizni. Aztán ez egyszer csak sűrűsödni kezdett és mindíg egyre többet ébredt fel. Vagy csak cicin, vagy az ölembe nyugodott meg. Mindig sírt.

Aztán egyre többször és többször, majd 2 hónap után feladtam és betettük közénk az ágyba.

Nem alszik sokkal jobban, elég változó mondjuk. Így is felsír. Ha cicizik megnyugszik.

A védőnő szerint megszokta hogy felkapdostuk. Szerintem pedig nem, csak nem tudom hogy mi lehet ennek az oka.

Most lassan 11 hónapos lesz, jó lenne ha visszaszokna a kiságyába, vagy legalább aludna újra jól.

Szerintetek mit tehetnék?

Éjszaka talán 1x eszik, egyébkét csak úgy cicizik.


2014. febr. 25. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Foga most kezdett el jönni, egy hónap alatt lett neki 6.
2014. febr. 25. 17:45
 2/4 Gabi86 ***** válasza:
Igen szerintem a foga legalàbbis az én lànyom is ezt csinàlta és kijött 2 foga.hülye védőnőd van,már ne is haragudj.majd elmúlik.nekünk most volt egy kis szünet(2-3 hét),de szerintem most kezdődik újra.mert elég nyugtalanúl alszik.
2014. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy már azóta a fogai kínozzák?

Szerintem is butaság amit mond, mert sose csináltunk ilyet, és nagyon szépen aludt. Nem volt ilyen gond. Ez pedig tényleg pikk-pakk alakult ki.

2014. febr. 25. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

megválaszoltad a kérdésedet:1 hónap alatt 6 foga jött ki,tehát fogzik a babád,mégha nem is látod hogy jönnek a fogak a fogcsírák már belülről mocoroghatnak!

Védőnővel ne foglalkozz,ez egy ilyen időszak, a babák 90%-a ebben a korban sűrűn kel:mozgásfejlődés,szeparációs szorongás,fogzás stb!Ezt az időt túl kell élni és ha ti így hogy magatok mellé veszed akkor így!Nyugtasd,szeretgesd,hadd cicizzen,majd pár év múlva meg visszasírjuk ezt az időszakot!

Esetleg fogzásra a chamomilla vulgaris 15 ch-t kipróbálhatod!

2014. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!