Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jön a foga hogy altassam el?

Ha jön a foga hogy altassam el?

Figyelt kérdés
Első baba, most először adja jelét, hogy jön a foga elöl, lent. Nem alszik, pedig ilyenkor már rég szokott. Mi a teendő ilyenkor? Mivel tudom segíteni a könnyebb elalvást? Gyógyszerezni nem szeretném, van valami természetes megoldás?
2014. febr. 28. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a patikában Dologel-t, az egy gyógynövényes kenőcs, amivel be tudod kenni az ínyét. Az csillapítja a fogzással járó fájdalmat.

Vagy esetleg veszel hűthető rágókát és azt ahogy rágcsálja, úgy hűti az ínyét és kevésbé fáj.

2014. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocs, gyógynövényes gélt akartam írni, csak kenőcsre sikeredett

Nekünk az az első fogzási hónapokban nagyon jó volt. Később már néha muszáj volt a fájdalomcsillapító, amikor hátulsó fogak jöttek.

2014. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Dentinox géllel kenem, ha fogzik, illetve Chamomilla Vulgaris ch 15 homeopátiás golyócskát adok neki, naponta többször, de ha már semmi sem segít akkor Panadol Babyt szoktam neki adni este elalvás előtt 3/4 órával.
2014. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Viburcol homeopátiás kúp és Dr. Talbot's Teething gel váltak be nekünk, szemfogaknál már kellett a Nurofen.


Napközben a hűthető rágóka is sokat segíthet!

2014. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!