Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altassam el?

Hogy altassam el?

Figyelt kérdés
9 hetes és csak cicin nyugszik meg, alszik el. Ha lerakom felébred és üvölt. Mi tegyek? Tartsam, mig alszik? 2-3 órát??
2014. jan. 20. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak a kezemben aludt.Ma is csak a kezemben alszik.Pedig már 10hós lassan.Éjjel szerencsére alszik:)
2014. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éjjel ő is alszik, csak egyszer kel. De nappal őrület van... így semmivel nem haladok a lakásban, de még odáig is lassan jutok el, hogy ehessek valamit, mert őt kell tartanom. Szeretem, és nagyon szívesen fogom őt, de így lőttek az egész napomnak, mert ülve, fél kézzel nem sok választásom van. Kendőben magamra kötöttem, ficereg és feszegeti magát, ma még az sem jött be. (Bár mióta császárral szültem, nagyon fáj a hátam-hasam, mikor kendőben van, nehéz nekem a súlya. Amúgy is volt egy kis gerincferdülésem korábban... nem szeretném, ha ez lenne a rendszer, de kézben sem jó, nem tudom...)
2014. jan. 20. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

9 hetes, pici meg. Most jonnek majd azok a kommentek, hogy nem tudod elkapatni. Igen am, ha most csinalod nem is. De ha kesobb is ezt igenyli akkor viszont mar nem lesz megallas a lejton. En probalgatnam a letevest. Adsz neki cumit? Lehet azzal "stimulalva" lenne, es el lenne leteve is. HA ejjel tud leteve aludni, nappal is kellene. Probalgatni tudod. Leteszed sir, felveszed stb.


Sokan szeretik a kendot. Jo dolog, nem mondom. Csak hogy ahhoz is nagyon hamar hozza tud szokni, mint jo dologhoz.

2014. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Esetleg ültesd pihenőszékbe,ahol lát téged hogy mit csinálsz!:) Hátha ez is segit!:)
2014. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!