Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Te babád mikor nevet hangosa...

A Te babád mikor nevet hangosan, mit csinálsz vele? Az én 5 hónaposom imádja, ha sok egymás utáni puszikat adok a meztelen oldalára.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a hasát szoktam puszilgatni, akkor nevet. Meg amikor a felemelem magasba akkor is :)
2009. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:))) Édes kérdés, már a gondolata is megmosolyogtat!

Az én szintén 5 hónapos kisfiam imádja, ha a talpát masszírozzuk, simogatjuk, és a férjem mikor borostásan puszilgatja, az tuti nyerő :) Én ezt a kis törülközőkkel értem el, amit arctörlésre árulnak, de én vízzel popsit törlök vele, és kimosom, persze mikor tiszta.


De tegnap nagyokat haházott, mikor újra meg újra a puha kis nyakát puszilgattam, belefújtam...

És be kell valljuk, elvileg tudjuk a férjemmel, hogy övön aluli dolog csikizni, pláne, hogy nem tud szólni, és igyekszünk megállni, de mivel édes, mikor kacag, így néha esti fürdő előtt eltéved a kezünk, és csikizzük a mellkasát, a nyakát, a hónalját... :)))

Fújok a pocijára is, az is kedvenc, de amúgy is mosolygós baba, persze a kacagás a legjobb!

Amikor kacagni hallom, minden éjszakai felébredést elfelejtek...

2009. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lánykám 6 hónapos, mindig is vidám, nevetős baba volt, de mostanában a semmin is képes kacagni.

A csikizés nálunk is előfordul...de kacag a pocakpuszira, a kukucs-játékra és nagyon szereti, ha a feje fölé emelek egy játékot, majd a mellkasára engedem egy "zsupsz" kíséretében.

Apa borostája és haja nálunk is nagy sláger.

De a mostani nagy nagy kedvenc az az, amikor döntögetem. gyönyörűen megáll a lábán kapaszkodva. Ilyenkor megfogom a kis kezeit és döntögetem előre-hátra....no, hát ezen nagyon sokáig kacag és kéri, hogy még még még...

2009. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!